--> Sari la conținut

The Walking Dead - sezonul final va debuta în 2018


HATEAND

Postări Recomandate

walking-dead-4-mare.jpg?width=225

Pe lângă noile sezoane Batman şi The Wolf Among Us, Telltale Games a anunţat la San Diego Comic Con 2017 că lucrează şi la sezonul final pentru foarte apreciata serie The Walking Dead.

The Walking Dead: The Final Season (titlu preliminar) se va concentra din nou pe soarta eroinei principale a seriei, Clementine urmând să fie personajul jucabil în acest al patrulea sezon. Evident, aceasta va fi ultima aventură a celor de la Telltale Games în universul The Walking Dead, urmând să concluzioneze povestea lui Clementine.

The Walking Dead: The Final Season va avea premiera în 2018, atât pe PC, Mac şi console, cât şi pe dispozitivele mobile bazate pe iOS şi Android.

 

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.