Sari la conținut

RiME, disponibil începând de astăzi


HATEAND

Postări Recomandate

rime-mare2.jpg?width=225

Grey Box şi Six Foot au anuntat ca RiME, cel mai nou joc al studioului Tequila Works, este disponibil începând de astăzi pentru PlayStation 4, Xbox One şi PC. Cu această ocazie, a fost lansat un trailer final pentru joc, pe care îl puteţi viziona în continuare, precum şi câteva imagini noi, pe care le puteţi admira în galeria de mai jos.

 

RiME este o aventură single player combinată cu elemente de explorare şi rezolvare de puzzle-uri, personajul principal fiind un băieţel ce se trezeşte pe o insulă misterioasă dupa ce ambarcaţiunea sa eşuează pe ţărm. Puzzle-urile jocului vor folosi elemente precum lumina, sunetul, perspectiva sau chiar trecerea timpului, producătorii promiţând o experienţă care să atingă latura sentimentală a jucătorilor.

RiME a fost construit cu ajutorul Unreal Engine 4, fiind disponibil în versiuni pentru PlayStation 4, Xbox One şi PC. O ediţie pentru Nintendo Switch va fi lansata la o dată ulterioară.

Rime   Rime

Rime   Rime

Rime   Rime

Rime   Rime

Rime   Rime

Rime   Rime

 

SURSA: GO4IT.RO

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.