Sari la conținut

Reclamatie Dope


kadiLac

Postări Recomandate

Nick: kadiLac-
Nick admin: Dope 
Data și ora evenimentului: 02.02.2019 ora 12 dimineata
Harta: Dust2 
Detalii: Imi da ban permanent pe motiv de coduri :)))) nu imi face si el un demo,nimic. Ma joc rahatul asta de joc de atatia ani dar admin mai babalau ca asta nu am vazut:)))  sa imi dea ban pe motiv de coduri dupa 10 minute jucate pe server:)))) plus ca e si ziua mea proasta ca sunt racit si trag ca ultimul nasparlete . 
Dovezi:  https://bans.ro/go.evict.ro/admin/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:177699376 aici este ban-ul
Alte precizări: Am facut si o cerere de unban. 

Am facut aceasta reclamatie deoarece admin-ul respectiv trebuie tras la raspundere zic eu. Poate nu sunt singurul care se afla in pozitia asta . Sa primeasca ban degeaba din partea lui.

Cererea de unban este mai jos :

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Replay-ul imi arata cu totul altceva asa ca...sa fi sanatos:D Si invata sa vorbesti nu cu babalau si cacaturi deastea ca nu vorbesti cu copii aici.

Si de ce trebuie sa stiu eu ca ai tu o zi proasta si ca esti racit?:)) Nu intereseaza pe nimeni

 

Editat de Dope BoosteD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deeeeeci...

1. Ai facut aceasta reclamatie deoarece esti spastic si n-ai ce face.

2. Daca sunt oameni care primesc ban aiurea, pot veni sa isi faca cerere unban exact cum ai facut si tu.

3. Ai facut deja o CERERE UNBAN. Omul trebuie sa prezinte dovada in 24h, in caz contrar vei primi unban.

4. De atatia ani te joci rahatul asta de joc si ai badge-ul de 2 ani pe cont...

 

-pwp

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 minutes ago, Greeny~ said:

 

4. De atatia ani te joci rahatul asta de joc si ai badge-ul de 2 ani pe cont...

 

Nu e singurul cont prietenas. Si stai calm ca daca vrei ,ti le dau si pe celelalte sa vezi ca nu am vreun vac ban sau ceva 🙂 .  "spasticitatea inseamna lipsa de stare relaxata a musculaturii si se manifesta printr-o stare permanenta de contractura musculara care are ca efect reducerea mobilitatii."  

De ce folosesti cuvinte pe care nu le stii ?:)))) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

17 minutes ago, kadiLac said:

De ce folosesti cuvinte pe care nu le stii ?:)))) 

  • De ce incerci sa pari destept cand esti vai de capul tau? Nu ai pic de engleza in capul ala asa ca te invit sa te opresti din a mai da definitii gasite pe internet ca imi dai cu iq pe minus. 
  • Te invit sa imi dai in privat conturile alea. Ai buton in partea de sus a paginii special pentru mesaje. Daca nu vrei aia e, am spus ca "te invit".
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai facut cerere de unban nu mai trebuia sa faci si reclamatie.. Dope e un admin bun si nu face abuz de putere.

No scar, but I left my mark

7bTVieB.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Stf a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.