--> Sari la conținut

Spider-Man a primit un nou clip de prezentare


HATEAND

Postări Recomandate

spiderman-mare.jpg?width=225

Cu ocazia D23 Expo 2017 (convenţie dedicată fanilor companiei Disney, proprietară a Marvel Entertainment), a fost prezentat un nou clip promoţional dedicat noului joc Spider-Man. Pe lângă cele câteva secvenţe din joc, studioul Insomniac Games dezvăluie filosofia care a stat în spatele dezvoltării acestui proiect.

Spider-Man este produs în exclusivitate pentru PlayStation 4 de către Insomniac Games, în colaborare cu Marvel si Sony Interactive Entertainment. Noua aventură a lui Peter Parker promite să fie memorabilă: vom avea parte de o poveste originală, în care îşi vor face apariţia totuşi personaje cunoscute ale francizei, acţiunea urmând să se desfăşoare într-un mediu de joc open world extrem de dinamic, lucru uşor de observat şi din clipul de mai sus.

Spider-Man este aşteptat în prima jumătate a anului 2018, în exclusivitate pentru PlayStation 4 (cu suport pentru PS4 Pro).

Spider-Man      Spider-Man

Spider-Man      Spider-Man

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.