Sari la conținut

Reclamatie badbear


Rainq

Postări Recomandate

Nick: Rainq
Nick admin: badbear sau cum il cheama 
Data și ora evenimentului: 12/10/2018 9:25 
Harta: dust
Detalii: omu' dadea mute aiurea si i am zis "de ce i ai dat mute lui x?" si mi-a dat si mie mute mai multe n-am zis,dupa ii zic ca face abuz si dupa intreaba l el,vrei sa vezi abuz? zic eu da,imi da ban 1 min dupa am zis sa-l las in pace ca are o zi proasta ca el se crede smecher pe un sv de cs cu grad de owner ,figuri,alea,alea si dupa ce intru iar ii zic ca face abuz imi da ban 2 min dupa ce intru iar ii zic la fel si am zis abuz pe ochelarist si imi da ban 16 ore ca nu m-am potolit eu =)) erau mai multi admini pe server ,nu l-am injurat/nu l-am jignit am zis chestia cu ochelaristu dupa ce mi-a dat mute 10 min pe degeaba si ban de 2 ori chiar daca erau de 1-2 min si voiam sa ma joc linistit pe server ca nu am deranjat pe nimeni poate confirma si cei ce erau pe server ,nu am injurat pe nimeni sau jignit faceam glume cum ar fi "sti ce zboara fara motor?" raspuns "o pasare" d-astea seci dar omu a vrut sa se afirme si el pe server ca e smecher =)) ba chiar cand a intrat pe server i am zis respect badbear si dupa am vorbit eu mai repede pe y ca sa nu aiba timp inamicul sa ma atace si face romana-rainq 1-0 ,inteleg ca e frustrat dar nu inteleg de ce ,tupeu prea mare in fata unui monitor smr de nu ,te-ai calmat acum ?
Dovezi: se uita sound in istoric se vede clar ce am scris si mai erau si admini Stf si altii cred ca si Sneaky ,nu am zis nimic care sa provoace un admin sau sa ma reclame careva cum ca as fi vorbit urat,aiurea rau serverul,nu pot sa ma joc ca iau ban 
Alte precizări: -

Editat de Rainq
  • Confused 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AI inceput ca un spastic sa comentezi ca de ce dau mute ca fac abuz ca de ce dau eu comenzi. In regulament scrie clar ca nu ai voie sa ma tragi la raspundere tu ca player, dar poti face reclamatie. banurile respectiv 1 min, 2 min ti le am dat ca sa te racoresti apoi ai intrat cu "sa mi bag pula in tine de ochelarist ca ai tupeu faci abuz, esti mare admin" si ti am dat ban 1000 minute :), data viitoare ai permanent.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici nu are rost să mă complic să mai aștept păreri de la ceilalți admini

- nu comentați deciziile adminilor pe server, dacă aveți ceva de comentat faceți o reclamație pe forum 

eu zic să te liniștești cu comportamentul ăsta dacă vrei să mai joci aici 😉

până acum ai primit 5 banuri pe motiv de limbaj, ar trebui să îți dea de gândit

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa patesti cand nu respecti adminu

eu nu cred ca am ales admini incompetenti, cred ca stiu si ei cand sa dea un mute si un gag, nu e nevoie ca un jucator sa le ceara socoteala

@Rainq

dar am auzit si de @badBear si alti cativa ca se cred cam superiori pe server, poate va reglati putin comportamentul pt ca va pot sanctiona si pe voi daca e cazul chiar daca ati dat bani pe admin sau nu

  • Like 3

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.