Sari la conținut

Cerere Moderator Global


Alma

Postări Recomandate

  • Nume :  Ioana
  • Vârstă: 30
  • Gradul pentru care doriți să aplicați:  Moderator Global 
  • Categoria unde doriți să moderați:   Imi place disciplina si regulamentul respectat...deci peste tot
  • Motivul pentru care doriți acest privilegiu: Aveti un singur moderator global si cred ca are nevoie de ajutor,in acelasi timp am experienta necesara sa ma ocup de orice necesita un forum.E usor sa fac post hunting la o sectiune aleasa insa cred ca mai mult va intereseaza un control asupra topicurilor. Mi-am adus si prietenii care vin cu srv de ts,samp,cs :P
  • O scurtă descriere a dvs(minim 100 de cuvinte):  Sunt o fire diabolica daca sunt provocata, in rest sunt pasnica,sunt amuzanta,imi place sa ajut,ma pricep la multe lucruri,in timp am invatat  prea multe legate de gaming,sunt de altfel o capricoanca incapatanata,ambitioasa , iubitoare de animale si natura, parolista si totodata imi place sa respect pentru ca respectul leaga prietenii de durata. Nu imi place sa caut anturaj intr-un mod prostesc,cine ma vrea ca prietena in viata lui/ei ma poate castiga doar cu sinceritate si onestitate. Pe parcurs o veti cunoaste pe Alma cu bune si rele,sunt fata care trage cu casa :))  Sunt mereu pe ts
  • Experiență în domeniu: 7 ani
  •  
Editat de Alma
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.