Sari la conținut

Propunere server


Florin I. <Sauron>

Postări Recomandate

remove warmup 1vs1 , băgat cel vechi înapoi.

 

5 CT , 4 T  , să meargă și b-ul ( unii campează numai în site,  şi nu ai așa mari șanse la T ).

 

sistem case opening , zic că e mai mișto un sistem de genu' + mult mai greu, să îți pice ce vrei (depinde de noroc dacă îți pică arma/cuțit fn , mw, ft etc, poți să-ți pui cuțit , awp etc,  diferit CT și T. 

Decât un sistem d-ăsta care îți alegi ce vrei.

 

Păreri.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 ct si 4 t nu cred ca poate sa faca, sistemu e facut pentru 5v5 nu poate el sa modifice.

Iar cu case opening-ul a mai fost propus si a spus ca nu se va adauga.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO la prima 

PRO la a doua 

Contra la ultima

  • Like 2

                                                                                                                                                CONNECT FIRE.CSGO.RO

 

                                                                                                                                                   b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

1. A fost adaugat vechiul warm-ul.

2. Pluginul asa a fost facut si configurat.

3. Nici playerii nu prea vor,dar nici eu nu prea eram de acord,pentru ca tot au fost discutii cu echilibratul echipelor,iti dai seama ca sa faca puncte,toti o sa intre in echipa cu cei mai buni playeri.

 

Multumim de propuneri.

 

T/C

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • jaxi_usp a schimbat titlul în Propunere server
  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.