Sari la conținut

[Reclamatie] Mister


Wartpog

Postări Recomandate

Nick: WartpogSpargeBuci

SteamID: (numeric) 76561199065867672

Numele Adminului: Mister

Dovada: Cu martori (hehue21)

Ora si Data: 21 martie ieri ora 16:00

 

Ieri, Mister a facut abuz de admin si a dat ban lui ScarryBOy(hehue21 pe forum) pentru "monitor", ceea ce nu este adevarat. Eram cu el pe discord si ma uitam la el pe stream. In niciun moment din acea conversatie nu a zis ca "ba, e ala acolo" la un inamic, chiar daca alt prieten era pe discord cu noi. Stiu ca eu nu am o reputatie buna pe server, dar va rog sa ma ascultati si sa imi luati in considerare acest ticket. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • VLM a schimbat titlul în [Reclamatie] Mister

Din moment ce voi 2 erati la echipe diferite si aveai live pe discord se considera monitor. Nu tre sa ii zici tu ba e ala acolo sau mai stiu eu. Se poate uita si singur.
Asteptam si raspunsul lui Mister.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere Scarry nu trebuia să își ia ban(permanent) deoarece el nu a greșit cu nimic prin faptul că Matei ia spus despre fiecare in parte unde suntem.

El pe Fire nu are nicio treabă cu nimeni și este în mare parte la locul lui.

Eu îmi asum pt ce s-a spus dar până la urma cred că Scarry nu merita ban ci Matei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ti-am explicat si pe discord pe u@ ai zis ca ei doi fac monitor dupa 10 ore ai venit sa zici ca scarry nu faceaa monitor  pe u@  te-am intrebat cine face monitor matei si scarry  esti sgur si tu ai zis ca da  si daca matei dadeai info scarry de il asculta? pentru monitor  ai fost nervos ti-ai dat pretenii in gat nu este problema noastra  si acuma vii sa il scoti pe scarry o data ce matei da infoi si scarry se duce sa omoare inseamna  monitor clar .

ai procedat corect ca ai anuntat adminu sa dea ban pentru monitor  

 

Editat de SeDaN_

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vede banu va ramane ca este interzis sa faci "monitor". Asa scrie si in regulament 

 

                                                                                                                                                CONNECT FIRE.CSGO.RO

 

                                                                                                                                                   b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bossule, tu cred ca nu stii ce vorbesti sincer. Ori nu intelegi ce ti se spune. Atata timp cat a fost prin pt monitor si exista si dovada nu inteleg de ce mai vii cu astfel de prostii pe aici. Banul va ramane cu siguranta si te rog nu mai insista. Multumesc. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.