Sari la conținut

Cerere unban TiganuReal


TiganuReal

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :  TiganuReal
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199475324269/
3. SteamID: STEAM_0:1:757529270
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: Vic 
5. Motiv: disrespect staff
6. Dovada: https://imgur.com/a/o7oDJG7
7. Alte detalii: L-am omorat cu cutiul s-a ofticat a inceput sa ma injure dupa i am zis sa nu mai planga si mi a dat ban 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu unde ai vazut tu ca te-am injurat dar ma rog.
Ti-ai primt ban pentru ca continuai cu "nu mai plange copilas" si nici nu stiu unde te crezi sa iti permiti sa faci un membru staff "copil" let alone copilas.
Te-am si avertizat inainte ca pot sa iti dau ban si fix dupa asta ai continuat:image.png

Cam multe arfe pe tine din cate pot vedea mai ales pentru a zice unui membru staff "ai grija copile": image.png
Consider ca ar trebui sa folosesti banul asta acordat de o zi sa iti regandesti vorbele cand te adresezi unui membru staff, n-am crescut oile impreuna nici nu am copilarit impreuna sa-mi zici "Ai grija copile" sau "Nu mai plange mai copilas"
Mai ales ca ar trebui sa iti faci un nume pentru tine avand doar 2 ore insa tu alegi sa te adresezi asa la un membru staff.
Tu esti un exemplu din multi jucatori care isi permit mult prea multe in preajma noastra. Nu suntem nici fratii vostri nici bataia voastra de joc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand se vede clar in imaginea de am pus o mai sus ca ma injuri
in al doilea rand nu stiu ce membru staff injura un jucator pentru ca il omoara 
in al treilea rand logic ca iti raspund din moment ce ma injuri pentru ca te am batut cu cutitul 
in al 4-lea rand daca erai mai activ stiai ca ma joc de mai mult timp pe server doar ca ma jucam de pe alt cont dar cu accelasi nume dar din moment ce nu esti destul de activ de aia nu sti
in al 5-lea rand nici eu nu sunt bataia ta de joc sa poti sa ma injuri cand vrei si sa imi dai ban ca tu sanki esti admin
si nu inteleg ce membru staff esti tu cand te bate un jucator si tu incepi sa il injuri si sa ii dai ban
si ultimul lucru pentru ce am scris eu pe chat(nici macar nu am injurat) trebuia sa imi dai gag 

Amazon Studios Thank You GIF by Harlem

Editat de TiganuReal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca vad ca esti pus extrem da extrem de tare pe faza cu injuratul poftim aici: https://streamable.com/uvxldi
Nu te-am injurat pe tine niciodata eram doar tiltat ca nu mergea sa dau click dreapta cu lama ulterior schimband pe deagle.
Deci nu ai fost injurat niciodata si poti termina cu toata vaicareala asta ca nu suntem la serbare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai primit unban

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.