Sari la conținut

reclamatie tnk


Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :pepeu neveu
2. Numele celui reclamat:tnk
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/id/teneka1/
4. Motiv:ma injura, nu mi se pare normal sa vorbeasca asa cu playerii de pe sv.Inainte faceam caterinca, insa pe urma a inceput sa ma injure si sa ma ameninte cu ban , si chiar mi-a dat , voi face si acolo cerere unban.Iar pop nu spunea nimic, avand in vedere ca si el e din staff si ar fi trebuit sa calmeze situatia, zic si eu
5. Dovada:

6.Alte detalii :-
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://imgur.com/IYjQLSX
https://imgur.com/Ah3XQjZ
https://imgur.com/FyH77te 

ti am dat mute 30 minute pt troll, faceai pe "prostu" ca nu auzi si nu este prima data cand ai facut asa, deci daca este sa luam in considerare ca te am injurat, sincer nu mi pare rau, dar trebuia sa o fac intr un mod mai inteligent, nu am procedat corect sa te injur, dar cum am zis nu mi pare rau, daca vrei sa iti luam tot istoricul cum ne luai la misto in "caterinca" ca ati uitat cand imi spuneati domnul owner, inf practic am sa i au -1 asta este imi asum ce am vorbit.

Steam                                                            young dolph plies GIF by Worldstar Hip Hop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, tnk 🐍 a spus:

https://imgur.com/IYjQLSX
https://imgur.com/Ah3XQjZ
https://imgur.com/FyH77te 

ti am dat mute 30 minute pt troll, faceai pe "prostu" ca nu auzi si nu este prima data cand ai facut asa, deci daca este sa luam in considerare ca te am injurat, sincer nu mi pare rau, dar trebuia sa o fac intr un mod mai inteligent, nu am procedat corect sa te injur, dar cum am zis nu mi pare rau, daca vrei sa iti luam tot istoricul cum ne luai la misto in "caterinca" ca ati uitat cand imi spuneati domnul owner, inf practic am sa i au -1 asta este imi asum ce am vorbit.

chatul ar trebuii sa fie dovada ta , nu făceam deloc troll , chiar nu auzeam ca aveam gălăgie în camera , insa nu vad rostul la ce spui tu ,făceam mișto unii de alții când făceam nu doar eu de voi ,tu ma injurai intr una  insa am zis sa o las balta , dar acum deja ai intrecut masura

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost și eu pe server și mi-a povestit și Smoek toată situația că făceai troll la microfon , dar văd că acolo nu ai mai filmat că normal filmați toți ceea ce vă convine până la urmă, deci dacă stăm să o luăm așa singurul lucru cu care a greșit tnk este că te-a înjurat și nu ți-a dat ban din prima când ai început să folosești u@ pentru al provoca și mai mult, deci putea să îți dea ban și pentru instigă la ceartă.

O să decidă night ce sancționare să îi dea lui tnk pentru că te-a înjurat dar atât mute-ul cât și ban-ul sunt date chiar corect după părerea mea 

Pe lângă că sufereai cu din alea "ați uitat când îmi ziceați domnul owner" ceea ce mi se pare penibil .

Un mare CONTRA acestei reclamații, dacă tnk o să fie sancționat după părerea mea merită doar pentru că te-a înjurat, sancțiunile ți-au fost aplicate corect poate chiar a fost delicat acolo.

 

Editat de Malcon.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, Malcon. a spus:

Am fost și eu pe server și mi-a povestit și Smoek toată situația că făceai troll la microfon , dar văd că acolo nu ai mai filmat că normal filmați toți ceea ce vă convine până la urmă, deci dacă stăm să o luăm așa singurul lucru cu care a greșit tnk este că te-a înjurat și nu ți-a dat ban din prima când ai început să folosești u@ pentru al provoca și mai mult, deci putea să îți dea ban și pentru instigă la ceartă.

O să decidă night ce sancționare să îi dea lui tnk pentru că te-a înjurat dar atât mute-ul cât și ban-ul sunt date chiar corect după părerea mea 

Pe lângă că sufereai cu din alea "ați uitat când îmi ziceați domnul owner" ceea ce mi se pare penibil .

Un mare CONTRA acestei reclamații, dacă tnk o să fie sancționat după părerea mea merită doar pentru că te-a înjurat, sancțiunile ți-au fost aplicate corect poate chiar a fost delicat acolo.

 

am făcut reclamatia asta în special pt cum a vorbit.nu sufeream deloc , făceam caterinca nu ziceam în serios și ziceam cu cine îmi permiteam.si dovada pt mute ?chiar nu trolasem am mai și zis , mi se pare aiurea sa mi dea asa 30m

Editat de 私はここのボスです
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 46 minute, Malcon. a spus:

Am fost și eu pe server și mi-a povestit și Smoek toată situația că făceai troll la microfon , dar văd că acolo nu ai mai filmat că normal filmați toți ceea ce vă convine până la urmă, deci dacă stăm să o luăm așa singurul lucru cu care a greșit tnk este că te-a înjurat și nu ți-a dat ban din prima când ai început să folosești u@ pentru al provoca și mai mult, deci putea să îți dea ban și pentru instigă la ceartă.

O să decidă night ce sancționare să îi dea lui tnk pentru că te-a înjurat dar atât mute-ul cât și ban-ul sunt date chiar corect după părerea mea 

Pe lângă că sufereai cu din alea "ați uitat când îmi ziceați domnul owner" ceea ce mi se pare penibil .

Un mare CONTRA acestei reclamații, dacă tnk o să fie sancționat după părerea mea merită doar pentru că te-a înjurat, sancțiunile ți-au fost aplicate corect poate chiar a fost delicat acolo.

 

după câte vezi eu am făcut reclamatie pt limbajul lui , m-a injurat și înainte sa scriu pe [email protected] bine ați vedea și lucrurile negative la ce a zis și ce a făcut nu doar la ce am făcut eu, am spus clar am făcut reclamatie pt lbj.ar trebuii să pună și el o dovada pt mute.Normal că am filmat ce îmi convine , nu e normal sa vorbească asa.

Editat de 私はここのボスです
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, 私はここのボスです a spus:

după câte vezi eu am făcut reclamatie pt limbajul lui , m-a injurat și înainte sa scriu pe [email protected] bine ați vedea și lucrurile negative la ce a zis și ce a făcut nu doar la ce am făcut eu, am spus clar am făcut reclamatie pt lbj.ar trebuii să pună și el o dovada pt mute.Normal că am filmat ce îmi convine , nu e normal sa vorbească asa.

Păi vezi că nu se filmează ce îți convine domnule Mario , se filmează toată faza dacă tot te apuci de filmat, și caterincă cu cine îți permiți? Cu cine? Că erai doar tu smoek tnk și nepotu in echipa nu înțeleg cu cine ți-ai permis caterincă că aparent nu ți-a permis nimeni caterinca asta despre care tot vorbești tu.

Și nu mai răspunde la fiecare reply, îți aștepți răspunsul de la alți membri staff care încă nu au comentat sau direct verdictul lui night. Nu mai face posturi aiurea pe forum

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 minute, Malcon. a spus:

Păi vezi că nu se filmează ce îți convine domnule Mario , se filmează toată faza dacă tot te apuci de filmat, și caterincă cu cine îți permiți? Cu cine? Că erai doar tu smoek tnk și nepotu in echipa nu înțeleg cu cine ți-ai permis caterincă că aparent nu ți-a permis nimeni caterinca asta despre care tot vorbești tu.

Și nu mai răspunde la fiecare reply, îți aștepți răspunsul de la alți membri staff care încă nu au comentat sau direct verdictul lui night. Nu mai face posturi aiurea pe forum

 

nu știu când am mai făcut eu mișto uri sau cum le numiți voi am filmat cand m-a injurat am și zis ca am făcut reclamatia pt ca m-a injurat nu e clar? chiar faceam caterincă cu pop și tnk pana ieri. trebuie sa aduc eu dovezile contra mea?nu sunt deloc aiurea doar îmi iau apărarea unii dintre  voi tot credeți ca prostiți pe toată lumea cu linguseala asta și va dati cu părerea doar la ceea ce a făcut playerul nu adminul.

Editat de 私はここのボスです
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

On 1/25/2023 at 6:24 PM, 私はここのボスです said:

1. Numele tau ( din joc ) :pepeu neveu
2. Numele celui reclamat:tnk
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/id/teneka1/
4. Motiv:ma injura, nu mi se pare normal sa vorbeasca asa cu playerii de pe sv.Inainte faceam caterinca, insa pe urma a inceput sa ma injure si sa ma ameninte cu ban , si chiar mi-a dat , voi face si acolo cerere unban.Iar pop nu spunea nimic, avand in vedere ca si el e din staff si ar fi trebuit sa calmeze situatia, zic si eu
5. Dovada:

6.Alte detalii :-
 

Conform reclamatiei o sa fie sanctionat in functie de ce decide @NiGHTcu Staff Warn sau chiar Remove, avand in vedere ca a mai avut abateri, aveti staff v-am explicat pe staff-chat nu e nimeni invatatorul vostru sa va calauzeasca cum sa actionati cand unu isi bate joc de voi, dar reactia pe care a avut-o @tnk 🐍e una care nici nu arata ca are experienta staff. Nu stau sa citesc fiecare baliverna m-am uitat la motiv, dovezile aduse si gata, starea de fapt e aia care a fost nu ma intereseaza, ma intereseaza motivul reclamatiei / dovezile, pe nicio dovada nu se vede ca el sa te injure adica @pepeu neveu, drept urmare decide @NiGHT

Editat de Samitzu
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.