Sari la conținut

Reclamatie tnk+malcon


Alex Oprea

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : Alex Oprea
2. Numele celui reclamat: tnk, malcon.
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/teneka1 , https://steamcommunity.com/id/r7malcon
4. Motiv: comportament inadecvat pe voice chat
5. Dovada:https://anonymfile.com/Qa2k4/tnk12.mp4
6. Alte detalii: Adminii malcon. si tnk au folosit voice chat-ul in mod abuziv, pe o perioada de cel putin 2 minute, aducand la o experienta neplacuta a modului de joc pentru restul playerilor de pe server, mi se pare un comportament neadecvat pentru un admin si un owner ce poate alunga playerii prezenti pe server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta imi place, chiar asteptam sa imi faca reclamatia un prost ca tine "kava" , sau credeai ca daca iti faci alt cont de forum si alt cont de steam nu imi dau seama cine esti ? ma rog in afara de asta, eu cu "adminul" tnk faceam caterinca cu restul prietenilor nostri si din cate se vede ai fost singurul deranjat de acest "comportament" pe langa ca inainte sa facem "abuzul" eu cu tnk tu cu prietenii tai frumosi insitagati la cearta si aveti tupeu sa veniti cu reclamatii ? Ati invatat sa folositi forumul ? 

Pe langa chestia asta, vad ca de cand ne-am sfatuit noi intre admini sa va lasam mai moale cu gag-urile si cu sanctiunile v-ati cam luat-o in cap.

Pe langa chestia asta din cate imi aduc aminte erau peste 15 playeri online si nimeni din aia 7 sau 8 cati eram la echipa cand faceam "abuzul" nu a fost deranjat cu nimic, ba chiar mai mult radeam toti si faceam caterinca ca pana la urma si pentru asta e facut server-ul, nu doar sa "transpiram" 

Cu toate astea am incheiat a da si daca pui un screenshot, pune un link bun ca vad ca ce ai pus acolo nici nu imi deschide https://imgur.com/jHm2FKj

Bun, astept parerile colegilor mei in legatura cu reclamatia asta 🙂 apropo, vezi ca sa iei poze cu mama lui tnk si sa o pui pe steam la profil nu e frumos si daca ai primit ban a facut foarte bine , data viitoare poate te inveti sa intri pe server si sa te comporti mai bine , nu sa faci ca un animal tu si amicii tai cu care o sa discut cum intra pe conturile lor, aveti impresia ca daca va puneti vpn-uri nu stim cine sunteti ? :))) va dati singuri de gol si habar nu aveti. 

Seara frumoasa!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 minutes ago, Malcon. said:

Asta imi place, chiar asteptam sa imi faca reclamatia un prost ca tine "kava" , sau credeai ca daca iti faci alt cont de forum si alt cont de steam nu imi dau seama cine esti ? ma rog in afara de asta, eu cu "adminul" tnk faceam caterinca cu restul prietenilor nostri si din cate se vede ai fost singurul deranjat de acest "comportament" pe langa ca inainte sa facem "abuzul" eu cu tnk tu cu prietenii tai frumosi insitagati la cearta si aveti tupeu sa veniti cu reclamatii ? Ati invatat sa folositi forumul ? 

Pe langa chestia asta, vad ca de cand ne-am sfatuit noi intre admini sa va lasam mai moale cu gag-urile si cu sanctiunile v-ati cam luat-o in cap.

Pe langa chestia asta din cate imi aduc aminte erau peste 15 playeri online si nimeni din aia 7 sau 8 cati eram la echipa cand faceam "abuzul" nu a fost deranjat cu nimic, ba chiar mai mult radeam toti si faceam caterinca ca pana la urma si pentru asta e facut server-ul, nu doar sa "transpiram" 

Cu toate astea am incheiat a da si daca pui un screenshot, pune un link bun ca vad ca ce ai pus acolo nici nu imi deschide https://imgur.com/jHm2FKj

Bun, astept parerile colegilor mei in legatura cu reclamatia asta 🙂 apropo, vezi ca sa iei poze cu mama lui tnk si sa o pui pe steam la profil nu e frumos si daca ai primit ban a facut foarte bine , data viitoare poate te inveti sa intri pe server si sa te comporti mai bine , nu sa faci ca un animal tu si amicii tai cu care o sa discut cum intra pe conturile lor, aveti impresia ca daca va puneti vpn-uri nu stim cine sunteti ? :))) va dati singuri de gol si habar nu aveti. 

Seara frumoasa!

 

Nu stiu cine este acest kava despre care vorbesti, iar acesta este contul meu principal din cate se poate se observa, eu avand si mai multe medalii, iar din cei de pe server nu radea nimeni in momentul in care voi deranjati voice chatul, doar voi adminii, iar linkul functioneaza doar ca nu stii tu sa l accesezi si este un video cu abuzul facut de voi doi, iar poza am gasit o pe google, iar eu nu am scris sau vorbit deloc pe server, nu stiu despre ce vorbesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din cate am citit de la malcon ma convins mai tare , pe tine kava stiu ca ai facut mai multe prostii si nu prea te intelegi cu unii admini , nu as vedea rostul unei reclamatie ca aceasta , atunci nu am fost pe sv , nu stiu cum va mers treaba , dar sa faci atatea reclamatii pe un motiv destul de aiurea nu e altceva decat frustrare sau suferinta fata de alti admini , cum a zis si malcon pe sv se mai face si misto din cand in cand nu sa transpiram ca unii oameni , in + nu ai nici dovezi asa ca dau un mare CONTRA la aceasta reclamatie

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kava, cu toti stim ca esti un scandalagiu si tu si prieteni tai.Dupa ce ai fost respins la cererea helper, vi tu cu prietenii tai sa stricati atmosfera sv-ului.
Malcon si tnk faceau caterinca intre ei ca pana la urma, vorba lui malcon sv-ul este facut pentru a ne distra pe el nu doar sa transpiram.Si se pare ca tu erai singurul deranjat.
+nu ai nici dovada
Din punctul meu de vedere aceasta reclamatie nu isi are rostul.
CONTRA reclamatie!!!!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum am spus mai sus, făceam caterinca și tu erai singurul deranjat, după câte poți vedea nimeni nu a fost deranjat în afară de tine , și nu, nu făceam caterincă doar între noi admini , cu asta am încheiat și las la alegerea staff-ului să decidă ce și cum.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.