Sari la conținut

Reclamație tequila.


nypex

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : nype old.usp.ro
2. Numele celui reclamat: tequila-
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/profiles/76561199239107553
4. Motiv: mute pentru lbj staff fără vre-o înjurătură sau motiv intemeiat.
5. Dovada: https://imgur.com/a/UWGGw0o
6. Alte detalii: Mă adresam la acest jucator în glumă ca să iasă de la spec sa joace, și făceam mișto cu un prieten pe voice chat(dupa asta am primit mute) . Amenință jucători cu ban dacă fac reclamație, nu se comportă și nu tratează situațiile ca un membru staff.
Nu ințeleg totuși de ce copii de 15 ani trebuie sa aibă orice grad, se supără fară motiv, prea repede si pe lângă asta mai comentează uneori(ați observat unii).

https://imgur.com/a/KwhHaZS

https://imgur.com/a/e3oRd2n

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca mi se pare inutila o reclamatie pentru doar un mute de 30 de minute totusi trebuie sa prezinte @Tequiladovezile pentru mute.
Am fost prezent la jumate din "actiune" si nype vorbea cu prietenii lui fara ca sa il bage in discutie pe tequila. Cum nu am fost prezent la tot asteptam si dovezile,

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO la reclamatie, daca vrei sa folosesti un astfel de limbaj, il folosesti cu prietenii tai, nu prea ai un limbaj adecvat cu jucatorii de pe server, mai mereu comentezi inclusiv mie faci si tt uneori, deci PRO

  • Love 1

Steam                                                            young dolph plies GIF by Worldstar Hip Hop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa doamne cu ce sa incep deci tu vrei sa zici ca faci misto cu prietenii tai prin faptu ca zici ca te culci cu maicamea si ii zici ca o futi si toate cacaturile , toata asta so inceput cu comentariile prietenilor tai ca fac moldova de pozor nu am bagat in seama pana nu o inceput a spama si i-am zis ca termina de nu iti dau gag , faza ca va amenint cu ban nu o intelegi ? dmn dupa vocea ta mi-am dat seama ca esti destul de mare si am crezut ca o sa intelegi dar s-a vazut deja am zis ca va dau ban la misto ca sunt HELPER si nu am acces la ban nu inteleg ce te-a suparat asa tare ca ti-am dat mute pe un motiv foarte serios in + ti-am dat si putin timp daca aveam admin + poate primeai si ban pentru insulta staff ,mna daca voi credeti colegi ca am facut rau ca i-am dat mute de 30min pentru un motiv bun zicetii lui night sa-mi dea remove daca tot asa suferi nype  tu cu prietenii tai, pot avea si dovezi prin descarcarea demourilor de la meciuri sa vedeti cine are dreptate

. V-AM PUPAT

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Tequila a spus:

asa doamne cu ce sa incep deci tu vrei sa zici ca faci misto cu prietenii tai prin faptu ca zici ca te culci cu maicamea si ii zici ca o futi si toate cacaturile , toata asta so inceput cu comentariile prietenilor tai ca fac moldova de pozor nu am bagat in seama pana nu o inceput a spama si i-am zis ca termina de nu iti dau gag , faza ca va amenint cu ban nu o intelegi ? dmn dupa vocea ta mi-am dat seama ca esti destul de mare si am crezut ca o sa intelegi dar s-a vazut deja am zis ca va dau ban la misto ca sunt HELPER si nu am acces la ban nu inteleg ce te-a suparat asa tare ca ti-am dat mute pe un motiv foarte serios in + ti-am dat si putin timp daca aveam admin + poate primeai si ban pentru insulta staff ,mna daca voi credeti colegi ca am facut rau ca i-am dat mute de 30min pentru un motiv bun zicetii lui night sa-mi dea remove daca tot asa suferi nype  tu cu prietenii tai, pot avea si dovezi prin descarcarea demourilor de la meciuri sa vedeti cine are dreptate

. V-AM PUPAT

 

 

În primul rând ce are de a face reclamația cu prietenii mei? În al doilea rând, prezintă niște dovezi că am spus așa ceva în adresa ta. Nu îmi pasă de ironia sau sarcasmul tău, ești staff, rămâi profesional.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În afară că uneori poate ai caterinca aia mai proastă tequila înainte să dai mute/gag trebuie să ai o dovadă pentru că se poate întâmpla o reclamație de genul îți dau PRO doar pentru că tequila nu are dovezi cu ceea ce ai zis

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dovada de care are nevoie Tequila este aici:

 

 

Sincer sa fiu nu ai niciun drept sa faci reclamatie, avand in vedere ce haos faceau si urlau acesti prieteni ai tai, mai ales la final de video. Eu atunci v-as fi dat ban la toti. E server de romani, vorbiti engleza sau romana pentru ca noi ca si staff daca ne injurati in alta limba nu vom sti ce a-ti spus. Nu spun ca am ceva cu voi, si voi sunteti romani, akame imi e prieten de ex si tot din MD e, dar nu mi se pare normal sa incepeti sa urlati si sa cantati in alta limba si sa injurati asa. Cat despre tequila, si el a injurat, am vazut cat timp am filmat demo-ul. Eu sunt contra acestei reclamatii. A fost ceva din ambele parti si voi nu a-ti fost sanctionati corespunzator. Sa fie lasat cu un avertisment, iar daca se mai repeta sa nu mai fie asa usor cu el. Sa isi zica cuvintele pentru ce e in demo si ce a fost mai exact.

Editat de Anto's baby
  • Like 1

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, cu clipul de la @Anto's babyscoatem din ecuatie mute-ul dat insa limbajul pe care l-a folosit tequila mi se pare extrem de nesimtit pentru un membru staff. Si da injur si eu da o fac pe post de caterinca cu persoane care imi totusi permit insa discutia ta @Tequilaa fost prea "complexa". Puteai sa ii dai din prima mute pentru "sufetinte", "limbaj" cat si "trash talk" insa tu ai insistat in al face orfan si in ai zice "morti ma-tii" Desi daca tot e sa revenim la capitolul asta tu nu-i permiti lu @nypexsa zica ceva de mama ta insa tu injuri jucatori de morti mamelor lor. Ca sa nu se inteleaga gresit mute-ul a fost acordat corect insa abordarea si totusi instigarea pe care ai provocat o continuand cearta a fost insane. Si pentru ca reclamatia asta mai adreseaza comportamentul tau imi pare rau dar sunt Pro💞, un warn pentru comportament ar trebui sa fie destul ca sa te potoleasca. Faci si vorbesti cum vrei cu amici tai. Si inca ceva ce mai pot adauga e faptul ca:  Ma frate nimanui nu-i pasa din ce tara e sunt din MD la fel ca si tine desi tot ai adaugat "eu nu-s moldovan boule". Sunt profund dezamagit ca trebuie sa avem reclamatii de genul.

Pe asta o adaug acum pentru ca observ arfele astea incredibile de le ai pe forum. Nu esti mai presus ca jucatorul care te reclameaza nici invers si nici noi nu suntem niste spectatori pana la urma noi iti decidem soarta intr-un fel sau altu. Cum sa spui intr-o reclamatie impotriva ta "v-am pupat" all caps fara context neavand dovezile la moment. 

Editat de akame ロッキー
detalii
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 hours ago, nypex said:

1. Numele tau ( din joc ) : nype old.usp.ro
2. Numele celui reclamat: tequila-
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/profiles/76561199239107553
4. Motiv: mute pentru lbj staff fără vre-o înjurătură sau motiv intemeiat.
5. Dovada: https://imgur.com/a/UWGGw0o
6. Alte detalii: Mă adresam la acest jucator în glumă ca să iasă de la spec sa joace, și făceam mișto cu un prieten pe voice chat(dupa asta am primit mute) . Amenință jucători cu ban dacă fac reclamație, nu se comportă și nu tratează situațiile ca un membru staff.
Nu ințeleg totuși de ce copii de 15 ani trebuie sa aibă orice grad, se supără fară motiv, prea repede si pe lângă asta mai comentează uneori(ați observat unii).

https://imgur.com/a/KwhHaZS

https://imgur.com/a/e3oRd2n

 

8 hours ago, Anto's baby said:

Dovada de care are nevoie Tequila este aici:

 

 

Sincer sa fiu nu ai niciun drept sa faci reclamatie, avand in vedere ce haos faceau si urlau acesti prieteni ai tai, mai ales la final de video. Eu atunci v-as fi dat ban la toti. E server de romani, vorbiti engleza sau romana pentru ca noi ca si staff daca ne injurati in alta limba nu vom sti ce a-ti spus. Nu spun ca am ceva cu voi, si voi sunteti romani, akame imi e prieten de ex si tot din MD e, dar nu mi se pare normal sa incepeti sa urlati si sa cantati in alta limba si sa injurati asa. Cat despre tequila, si el a injurat, am vazut cat timp am filmat demo-ul. Eu sunt contra acestei reclamatii. A fost ceva din ambele parti si voi nu a-ti fost sanctionati corespunzator. Sa fie lasat cu un avertisment, iar daca se mai repeta sa nu mai fie asa usor cu el. Sa isi zica cuvintele pentru ce e in demo si ce a fost mai exact.

Ai dovada aici la @Anto's babynu va fi sanctionat cu nimic, n-ai decat sa-i deschizi o noua reclamatie pt limbaj, iar staff-ul prezent pe sv va fi sanctionat pt nesanctionare! Succes!

Minutu 6:20 injurii rusa

Minutu 4:48 5:40 - injurii a prietenului tau incontinuu la tero cu @akame ロッキーonline langa el pe T sustinand TT si injuriile staff, ba chiar mai mult ironizand colegul din staff care era spec.

Minutu 2:30 - injurii @Tequila=> motiv gag + alte injurii urmate si inainte si dupa e corect acordat 30 de minute.

Dupa cum am repetat mai sus, solicit sanctionarea cu cel putin staff warn sau chiar downgrade tuturor celor prezenti pe server din staff pentru nesanctionare, totodata daca vrei sa fie sanctionat pt limbajul avut fata de voi deschide alta reclamatie, aici ai solicitat dovada gag, degeaba au dat colegii mei pro la limbaj staff intr-o recl pt motiv gag, sa refaci reclamatia. Deschideti ochii la motiv si dovezi!

 

Editat de Samitzu
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.