Sari la conținut

cerere unban


BogdanStars

Postări Recomandate

Nick: Mr. Red Pope1e

Ip-ul: 95.76.98.206

SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561199212079329/

Link profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199212079329/

Adminul care te-a banat: sedan

Admini prezenti: nuj ce admini mai sunt acum pe server

Motivul pentru care ai primit ban:    troll ( am luat ban permanent pentru 3 flashuri date aiurea fara a primi vreo avertizare sau ceva, mi a dat ban direct . Avnd in vedere ca am mai jucat pe server peste 300 de ore si nu am mai auzit niciodata ca pot sa iau ban permanent pentru 3 flashuri fara sa primesc macar o avertizare sau o remarca)

Data si Ora: 12:03

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt 3 flasuri , in fiecare runda dai cate 2 flashuri in ochi la coechipierii tai tii se pare normal ?

Mai ales pe inferno pe banana ai tai stateau pe rampa si tu din spate ai dat doua flasuri in langa ei dupaia te- ai retras de ce? Te crezi important  sa dai slah la al tau in ochi 

  • Like 1

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ori ne trollam ori ne jucam ca tot omu nu exista runda sa nu le dai flash in ochi la ai tai  am stat pe tine toata harta inferno nu cred ca te banam asa ca vroiam eu ci cu scopul ca tu dadeai flash intentionat la ai tai 

  • Like 1

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

530 Mr. Red Pope1e   SCORE:111  TIME PLAYED:1.07  SCORE/MIN1.73

 

Nu stiu cum ai ajuns tu la 300 ore , chiar is curios sa vad cu ce cont ai mai jucat tu.

You can get an overwatch ban which turns into a VAC ban if they determine that you are "majorly disruptive", yes. But normally you get a 30 day time ban for "minor disruptive" first before that.

Cat despre ban , daca ar fi dupa mine il meriti din plin , nu va suport pe astia de faceti troll incontinuu. Acum ramane sa vedem daca ti reduce kent ddin perioada sau nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu te-am vazut niciodata pe sv. 

,,nuj ce admini mai sunt acum pe server”- . Dar in trecut cine era? + intrebarea este ,,Admini prezenti” Nu admini vechi. 

 

La ce cont ai nu prea cred ca nu ai facut troll, nu se da ban pe acest sv asa pe ochi frumosi !  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.