Sari la conținut

cerere unban mmi


66mmi

Postări Recomandate

Nick: mmi
SteamID/Steam Profile: STEAM_1:0:646984551 https://steamcommunity.com/id/66mmi_/
Adminul care te-a banat: pastila
Motiv ban: wall
Dovezi:
Data/Ora/Harta:de_dust2 26.12.2022 21:15
Alte detalii: ma jucam linistit si mi a dat ban, eu inteleg ca suferi cand te bate cineva, dar ma puteai pune spec frumos si sa mi ceri datele teamviewer si ti dadeam sa faci verificare, strici tot cheful de joaca var

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aici este dovada mea,se vede clar cum isi face timeing-uri perfecte si la inceput unde am deschis consola el sare random in baza si il vede pe ala in t spawn si nu e singur acolo ca sa zici ca se asigura dupa ramane ala ultimu de la ct viu intreaba ''e lung si asta'' si tot el raspunde cu ''e mid'' si dupa zice ''ct'' si cand trece prin smoke da noscope fix unde a fost el (sa zicem ca asa sa nimerit aici) da cand e in pit cu awp si trage la ''misto'' cu tinta pe ei cu awp prima data am zis sa zici ca a facut el asa dar dupa inca de 2 ori e suspect si la final se pozitioneaza in asa fel in cat ala din spate lung de la porti sa nu il bata si ii  face bait coechiperului si dupa face prefire.
Acum astept si parerea colegilor.

 

Editat de Pastile
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe bune ?

daca asta ti se pare asa suspect de ce nu mi ai facut verificare frate

si la smoke uri, toata lumea trage la fel, daca inveti jocul putin si stii pozitiile si tot smoke ul nu e o problema in a incerca sa bati om cand trage din smoke

si faza cu "e short" te rog frumos sa urci demo pe un site si sa dea voice_enable 0

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 ore, 66mmi a spus:

si la smoke uri, toata lumea trage la fel, daca inveti jocul putin si stii pozitiile si tot smoke ul nu e o problema in a incerca sa bati om cand trage din smoke😘

Da bro incerci sa localizezi de unde se trage si sa tragi multiple gloante in zona respectiva nu sa pui tinta la car si dai flick pe site prin smoke.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc , am vazut ca mai esti banat pe mai multe servere din aceleasi motive , sa zicem ca au fost aiurea .Un  cont principal ? a stai , e singuru :).Fie , vorbim  la 600 de ore ca "stiu jocu" , asa e :). Jucam faceit , cu asta? https://faceitfinder.com/stats/76561199254234830/matches :)). Cat despre deomu , nu mai are rost sa vorbim , facem asa la sanchi niste pik uri . Fie , contra unban.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, 66mmi a spus:

daca vedeai mmi, erau ale mele 😘

Exact, nu e ca și cum conturile alea au avut sau au la istoric același nume ca pe care le ai avut și pe main ul ala :)), deci sfatul meu e sa lași prosteala și nu sunt ale mele :). Fie, asta nu face mai mult decât a întări acel demo. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, 66mmi said:

daca vedeai mmi, erau ale mele 😘

o4baDnI.png

Ce scrie acolo, mmi sau ca nu vad bine. Asa ca lasa vrajeala de 2 lei si drum bun in alta parte.

Editat de VLM

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banurile pe care are VAC au peste 180 de zile,

A mai fost banat pe ggez,dar la ce demo a facut adminul respectiv cu 3 kill-uri si are maxim 1 minut in care nu se vede nimic si a primit si unban.

M-am uitat si eu la demo de cateva ori,dar sincer nu mi se pare sa aiba ceva.

Astept adminii pe discord sa imi explice ce au vazut ei si eu nu.

Unban !

 

T/C

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.