Sari la conținut

cerere grad-helper


Manu2e24244

Postări Recomandate

  • Numele dmv?Manu 
     Ce varsta ai?18 ani
     Descrie-te in cateva cuvinte : Sunt de treaba s
  • De ce doresti acest grad? Am vazut ca pe server sunt foarte multi admini care nu isi fac treaba si uneori din ignoranta fac abuz de grad asa ca vreau sa fiu in staff pentru a ajuta la formarea unei echipa de staff cat mai buna si mai competenta pentru a nu exista neintelegeri pe server 
     Cu ce ai putea sa ajuti? : Voi scapa de oamenii toxici si ii voi ajuta chiar sa fie mai bine dispusi pentru a avea un server cat mai misto si placubil publicului,pe langa asta voi incerca sa "demasc" toti adminii care isi fac singuri dreptate fara a urmarii conduita necesara 
  • UniqueID :https://steamcommunity.com/profiles/76561199200403968/  (Nu stiu daca asta trebuia pus aici scz ) 76561199200403968 
  • Ce propunere ai pentru TeamSpeak3 pe care doresti sa o expui? O mai mare promovare a faptului ca avem ts ,eu personal nici nu stiam de ts ,stiam doar de ds ,dar voi incerca si eu pe cat posibil sa il populez

 

Scuze ,acum am vazut ca fac cerere unde nu trebuie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, Manu, fi mai atent unde faci cererea și la ce secțiune (aici trebuie făcuta cererea https://usp.ro/forum/forum/40-helper/), și a doua chestiune este sa fi mai atent când scrii, că nu ai voie sa scrii un text diferit unul după altul (se consideră dublu post). De aia un membru staff de pe forum ți-a dat advertisment (oricum o să treacă și o să o iei de la 0), dar pe viitor o să trebuiască să fi mai atent. O seara frumoasa. 

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.