Sari la conținut

RECLAMATIE STAFF


xWrUst_

Postări Recomandate

  • Nume:xWrUst_
  • Numele celui reclamat: Jaxi si  patrix
  • Motivul reclamației: Lasa jucatorul de la spectate cu tag de la alt server( face reclama la alt server)
  • Topicul/postarea in cauza: Reclama server
  • Dovezi (dacă este cazul):https://paste.pics/084346d78971c5c6e6e693d0b008eb96 (linkul cu dovada ca poza).
  • Informații suplimentare: Stiu ca in regulament scrie ca nu ai voie sa faci reclama la alte servere de cs (regula stiu ca era cand eram si eu in staff).
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut @xWrUst_, aici nu este secțiunea pentru reclamații Staff GO, îți las aici link către secțiunea pentru reclamații Staff GO (https://usp.ro/forum/forum/42-go-reclamații/). În al doilea rând, tag-urile se modifică automat de la server (la spectate nu se modifică, acolo nu este chiar așa important, doar când joacă este important să nu facă reclamă/cuvinte sau semne vulgare). 

 

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

 

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

spacer.png

spacer.png

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, baiatul are indicat in nume, denumirea serverului.

 

In al doilea rand, e afk baiatul, in moment ce intra sa joace, ii dispare automat tag-ul.

 

O alta chestie e ca daca stii tu de serverul ala, nu inseamna ca il stiu toti, la limbaj necenzurat mai atrageam atentia, dar sa intru la el pe steam profil si sa vad oare ce inseamna tag-ul ala, nu are sens.

 

Si de alta data, sa faci reclamatie daca tot ai ceva pe suflet la rubrica de la serverul potrivit, sa nu fim nevoiti sa cautam jumate de forum.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

După ce că stă și AFK, vine la mine și îmi suferă că stau eu AFK și că nu îi schimb tag-ul. Da ce ar fi să stăm în fiecare minut și să schimbăm tag-urile la fiecare care nu ar trebui să apară). Aceasta cerere nu are niciun sens. 

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

 

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

spacer.png

spacer.png

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.