Sari la conținut

reclamatie jaxi


b4n

Postări Recomandate

Nick: s1mple fanboy nr1
Nick admin: jaxi 
Steam Profile Admin: -
Data și ora evenimentului: 19:50 ( aprox)
Harta: inferno
Scor: 15:12 (Cred, nu mai stiu)
Detalii: deci, jaxi mi a dat ban pe motiv injurii staff( cred, nu mai gasesc banul pe banlist)  cand eu i am zis plebului henoix ca e  ratat
Dovezi: nu gasesc pe banlist
Alte precizări: jaxi din nou, face abuz de grad, dand ban degeaba dupa scotandu-l crezand ca se scapa de post.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,  nu admit sa fiu injurat, nimeni nu accepta sa fie injurat, ban. Oamenii te roaga sa iti dai mic mai usor tu incepi sa ii injuri( foarte bine te-au rugat doar, de acolo vezi tu), vezi ca eu ti-am dat ban pe motiv suferinte nu injurii si vezi ca ai injurat( asta ai spus tu: "taci in **CENZURAT** mea jaxi bagami-as **CENZURAT** in mata" )  nu mai minti,  invata sa intelegi motivele si sa faci o reclamatie.  Revizuieste-ti comportamentul.  Aceasta reclamatie nu are rost.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma refeream din partea mea nu a lui Henoix. Mai injurat de asta ti-am dat ban( dupa ce ma injuri, ma mai si minti pe fata) si ai injurat si alti playeri de pe server.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.