Sari la conținut

cerere unban ca am luat degeaba


scr1pt

Postări Recomandate

Nick: scr1pt

Ip-ul: 45.95.38.147:27015

SteamID:  76561199304389481

Link profil steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199304389481/

Adminul care te-a banat: MosuBolea 

Admini prezenti: doar el era parca 

Motivul pentru care ai primit ban: degeaba, absolut degeaba doar pt ca trag bn si i s a parut suspect si i am dat proof si clipuri clare unde nu am nimic si ii dau oricui vrea pe discord

Data si Ora: 16.11.2022 ora 19:40 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

```neprezentare la verificare, l-am asteptat mai mult de 3 minute si nu a intrat ``

Asta e motivul, NU:``degeaba, absolut degeaba doar pt ca trag bn si i s a parut suspect si i am dat proof si clipuri clare unde nu am nimic si ii dau oricui vrea pe discord``

 

Eu doar atat am, nu mi-a prins programul mai mult aparent, din pacate nici cele 5 minute sau mai mult cat te-am asteptat nu mi s-au salvat, dar era Pufa pe sv si mai mult ce au vazut. Cum spuneam te-am asteptat mult, puteai sa-mi fi scris pe  sv daca ai vazut ca nu raspund  in privat (desi nu te-am chemat in privat), eu tot te-am intrebat daca intri sau nu, tu nimic. Acum si daca nu ti-ai sters din pc sau daca ai facut asta nu are sens, nici tu nu ai dovezi si nici eu nu am dovezi ca nu ai facut-o. La cat a durat puteai sa-ti golesti tot, ce ai pus pe discord cat am vorbit, antrenamentul cu botii nu se pune, poti scoate codul , NU?. Ramane la decizia colegilor, pe care ii rog sa nu voteze discutia de pe discord din chat si cum au evoluat lucrurile acolo. (adica spre cearta). Sper sa se voteze in functie de dovezi si de ce s-a intamplat pana la ban. Seara faina si bafta! 

 

https://files.fm/u/q7ctawyk2 sau 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faza de la balcon a fost ciudata, cand a luat grenada in mana tu deja ai luat cutitu ca sa iesi.
Nu te ajuta nici contul, iar din moment ce nu ne dai un main.

 

Contra unban.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.