Sari la conținut

Reclamatie atmin Stewie2k


jawsz

Postări Recomandate

Nick: jawsz
Nick admin: Stewie2k
Admin Steam Profile: Din pacate nu am avut de unde sa l gasesc.
Date and time of the event: 17:12 / 02.11.22'
Map: de_vertigo

Score: Din pacate nu eram atent, intrasem pe sv pe secunda, am rostit 10 cuvinte si mi a dat ban.
More details: - 
Proofs: https://imgur.com/a/yESLSe3
Other remarks: 1. Este server comunitar, nu stiu ce te ar deranja ca as fii vorbit eu cand erati 4v2 sau ceva de genu.

                                 2. Mi se pare ca mult prea multi abuzati de faptu ca prin scrierea a 3 cuvinte puteti sa faceti ce vreti. 

                                 3. Ar trebuii sa va faceti treaba la timp, nu ca acum 2 zile cand ma jucam pe de_train si erau 2 terminati de-si testau codurile pe sv asta, iar tu ștevie stateai si te jucai cu unu din ei, la tine in echipa. 

                                 4. Mersi.

  • Confused 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu nu vad rostul acestei reclamatii, deoarece banul a fost dat doar pentru 10 min, daca era permanent mai ziceam, dar asa nu are niciun sens. Parerea mea, acum sa vedem si ce spune domnul admin stevie.

Editat de jaxiᵘˢᵖ

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

 

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

spacer.png

spacer.png

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit pe forum, Jawsz, o sa te obisnuiesti cu el, se pare!

In alta ordine de idei, citeste regulamentul si ai sa vezi de ce ai luat ban. Ti-am dat gag, ai primit si mute apoi ai considerat ca e DREPTUL tau sa faci abuz de chat si microfon. Daca vrei sa vorbesti impreuna cu prietenii tai agiamii, ai discord, puteti sa vorbiti si sa va injurati acolo pe indelete. Nimeni nu e obligat sa va asculte voua ineptiile si nimeni nu e obligat sa accepte batjocura voastra zilnica. Voi nu veniti sa va jucati, voi veniti doar sa faceti teatru ieftin. Obisnuieste-te sa primesti ban de fiecare data cand abuzezi de chat si microfon!!!  Toate astea au o limita. Pentru ''atmin'' e simplu, nu se enerveaza deloc, voi in schimb sunteti cei care trageti ponoasele! 

 

Cand am intrat pe server, era debandada. Si tu si inca vreo 4 prieteni de-ai tai, mici si incapatanati, va injurati si vorbeati vulgar. Desi pe server erau si copii, nu va pasa ca ei sunt minori. Pe langa asta, v-ati luat si de ei ca joaca ''bine''. Serios? Atat de slabi sunteti la minte?

 

.............Aaa si vad ca acum esti bun la reporturi. In ziua cu pricina, ti-a fost greu sa anunti pe u@ codatul?

Editat de Sacâz
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.