Sari la conținut

Cerere Helper | maryiy


maryiy

Postări Recomandate

Nume: [numele tău real]: Condrut Marian
Vârstă [minim 14]: Am varsta de 18 ani.
Nick: [numele tău de pe server]:  maryiy go.usp.ro
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/id/maryiyS/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]: STEAM_0:1:635750289
Ore jucate pe server [link gametracker]: https://www.gametracker.com/player/maryiy go.usp.ro/go.usp.ro:27015/

Ore jucate pe server [screenshot !ore de pe server]: https://imgur.com/a/4GtKQ7z
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo Da/Nu]: Da

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: [Facebook USP Da/Nu]: Nu.

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [GameTracker USP Da/Nu + nume]: Da, killerro.

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [Discord USP Da/Nu + nume]: Da.

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [YouTube USP Da/Nu]: Da.

Detin un Microfon functional si il folosesc pe server: Da, detin.
Ai citit regulamentul?: Cel mai probabil ca nu.

Editat de maryiy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Sacâz a spus:

Contra, chiar acum 20-30 min ti-am dat mute si gag pentru injuraturi!  Nu ai nicio sansa cu asa comportament infantil!

 

10-26-22 21:25 maRyiy go.usp.ro Ștevie2k 10 min (Expired

Mi-ai dat decat un mute, daca am folosit un limbaj vulgar odata asta inseamna ca nu am dreptul de a mai avea gradul de "Helper" ? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:contra: activate ok  doar ca trebuie sa fi in fiecare zi activ nu doar intr-o zi si dupa 3 zile sa intri din nou pe server

, numai ca ai unele momente in care te comporti foarte urat doar .

 

Editat de Necaz
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 58 minute, maryiy a spus:

Mi-ai dat decat un mute, daca am folosit un limbaj vulgar odata asta inseamna ca nu am dreptul de a mai avea gradul de "Helper" ? 

Ai primit de 5 ori mute si gag luna asta. Daca tie ti se pare ca acesta este un comportament normal pentru un admin, atunci eu sunt popa! Eu unul, sunt total impotriva unui potential admin care injura cot la cot cu un user normal. In primul rand, tu ca si admin, trebuie sa dai exemplu celorlalti. Cum ai putea da tu gag, mute altuia cand tu la randul tau nu te poti abtine sa nu injuri public...nu poti sa injuri fara sa apesi tasta de folosit microfonul?  Si nu a fost doar o data, in trecut ti-am mai dat de cateva ori mute sau gag. Azi ai avut ghinionul sa fiu in echipa ta si de-aceea te-am si prins. Cine stie de cate ori ai injurat fara sa fii avertizat.

Si ai mai avut tentative de cerere de helper si tot nu ai invatat din greseli.
Asta denota lipsa de respect fata de comunitate.

Reagleaza-ti comportamentul si primesti pro fara discutii.

In plus, te vad rar pe server. Nu stiu la ce ti-ar putea folosi helper/admin in conditiile in care intri rar si mai folosesti si injurii atunci cand intri pe server...

Editat de Sacâz
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Sacâz a spus:

Contra, chiar acum 20-30 min ti-am dat mute si gag pentru injuraturi!  Nu ai nicio sansa cu asa comportament infantil!

:contra: Activitate ok, dar comportamentul nu este ok, așa cum a zis și Sacâz și eu ți-am dat de mai multe ori gag, mute și tu în continuare aveai același comportament.

  • Like 1

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

server.php?ip=188.212.102.225&port=27015

server.php?ip=93.114.82.6&port=27015

server.php?ip=5.183.171.79&port=27015

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

player_time.php?nameb64=bWFyeWl5IGdvLnVz  

Orele sunt, dar activitatea asta pe ultimele 30 de zile lasa de dorit

+ limbajul, colegii te acuza de comportament neadecvat

Respins momentan

  • Like 2

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.