Sari la conținut

Portofoliu eternity


eternity

Postări Recomandate

Avatarele sunt frumoase, doar daca vrei sa ajungi undeva eu zic sa te lasi de forumuri, de avatare si chestii de genu, si sa te bagi si pe alte proiecte, sa te acsezi pe un anumit joc, sau o anumita categorie, si sa inveti acolo cat mai multe ca sa vina clienti. #kw

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, TudorCNT a spus:

Avatarele sunt frumoase, doar daca vrei sa ajungi undeva eu zic sa te lasi de forumuri, de avatare si chestii de genu, si sa te bagi si pe alte proiecte, sa te acsezi pe un anumit joc, sau o anumita categorie, si sa inveti acolo cat mai multe ca sa vina clienti. #kw

>Niște lucrări de dragul nostalgiei, o să mai pun când mă plictisesc. Țin să menționez din start că nu am PSD-uri pentru unele lucrări.


Lucrez și pe partea de webdesign, de câțiva ani încoace (cu pauze între anii) cu străini sau romani.

Avatarele le fac din plictiseala, ma invat cu PS 2021 (fiindca foloseam CS6 pana acum -.-).

Totuși mulțumesc de propunere!

 

tcK0UJD.png

 

Spoiler

jczt7bQ.png

^ pentru un viitor proiect, nu comunitate.

Editat de eternity
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
La 11.10.2022 la 21:53, eternity a spus:

Avatarele le fac din plictiseala, ma invat cu PS 2021 (fiindca foloseam CS6 pana acum -.-).

  Reafișează conținuturi ascunse

jczt7bQ.png

^ pentru un viitor proiect, nu comunitate.

Eu inca folosesc CS6, mult mai bun ca cele noi, parerea mea. 
ON: Foarte frumoasa acea interfata, ceva mai diferit fata de cele pe care le tot vad de 2 ani incoa. #kw

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.