Sari la conținut

Cerere unban


sebs

Postări Recomandate

Nick: sebs

Ip-ul: 84.117.148.202

SteamID: STEAM_0:0:567822878

Link profil steam: https://steamcommunity.com/id/capybarazz/

Adminul care te-a banat: console

Admini prezenti: niciunul

Motivul pentru care ai primit ban: aimbot detected

Data si Ora: 1.10.2022, 10.03

 

Mai vreau sa precizez faptul ca am folosit autoclicker in warmup cat timp eram pe train, dar urma sa l inchid imediat dupa ce incepea meciul. Nu am folosit si nu voi folosi niciodata cod ca sa ma distrez pe server sau joc in general. Intru doar odata pe saptamana pentru a juca si a simti jocul.

giphy.gif

signed by 𝖘𝖊𝖇𝖘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban , joci de foarte mult timp si ai fost si in staff nu cred ca ai baga aim , nu stiu ce sa spun ma a luat prin surpridere banul acesta , vedem ce spune kent despre autoclickerul tau...

  • Love 1

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Sa zicem ca era host-ul vechi si mergea rau,dar tot am unele dubii in privinta banului...in fine.

Au fost scoase toate banurile si poti juca si tu,tinand cont ca ai si sustinerea adminilor.
Spor la joc !

 

T/C

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.