Sari la conținut

RECLAMATIE


drrrnn

Postări Recomandate

Nume Admin / Jucator : SeDaN_

Steam ID Numeric : 76561199053445689

Link Profil Steam Admin / Jucator :SeDaN_ ca n am de unde sa mai iau ala hai ceau

Motiv : ban dat aiurea vezi ca ai acolo comenzi de mute/gag/silence ❤️

Ce s-a întămplat? :  m am certat cu adminii pentru ca n au pic de respect fata de jucatori si abuzeaza 

Dovada : Video / Poza https://imgur.com/a/85emIL2

  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu stiu ce sunt cu adminii astia in ziua de azi, fac tot ce vor, cand cineva se joaca cu cheat-uri lor le este indiferent dar cand cineva le scrie in chat ca o fut pe mamele lor instant gag, unde e dreptatea? in other hand ii putem intelege, nu suporta cand mamele lor sunt gadilate la pussy de alti oameni inafara de el

Editat de rikodicksucker
  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul o sa iti ramana.
Stiti sa va luati de admini ca n au pic de respect dar voi ca nu stiti sa vorbiti ?
Va faceti alte conturi si injurati pe forum, ati ramas blocati in trecut moldovenilor.

  • Confused 1

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Of... imi pare rau sa aud ca adminii nu isi fac treaba cand intra toti copii toxici ia la misto alti playeri chiar si adminii mai ales cand isi fac conturi false si mai sufera si pe forum , pacat ca sunteti asa redusi si veniti in brigada de "canterinca" pe servere publice , dar se rezolva verisorii mei de gradul 0 , ca sunteti tari in taste si ca tot venii vorba de respect , atata timp cat ma iei la misto si injuri de mama nu pot decat sa te tratez ca pe un gunoi 😉

 

Edit: veti avea amandoi ban pe IP multumesc de post ❤️ printeselor

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.