Sari la conținut

Reclamatie Unreal


BogdanLord

Postări Recomandate

Nick: Lil BogdanLord
Nick admin: Unreal
Steam Profile Admin: habar n-am, nu stau sa-l caut
Data și ora evenimentului: 21:30
Harta: de_mirage
Detalii: Nu stiu ce te deranjeaza la microfonul meu, ca nimeni nu s-a plans inafara de tine, daca ne auzi prea tare da si tu voice-ul mai incet la joc.. si daca te deranja asa mult, numai pe mine ma sanctionezi? cu ceilalti esti prieten sau inca ti-a ramas pe creier intamplarile trecute cu mine?
Dovezi: https://imgur.com/a/0eHa3yE
Alte precizări: - 

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce aveti de impartit, dar de la ce grad ai avut pe server si unde ai ajuns acum sa injuri si sa vorbesti vulgar ca ultimul bombardier, denota faptul ca esti de joasa speță ca si om. Si de la un timp, toti astia care ati avut grad, va ofuscati asa de tare de la un gag de 5 min de zici ca va zbiara frustrarea din voi. Pai tu cat ai fost de impartial atunci cand ai avut grad? De cate ori ai luat decizia impartiala si ai dat mute si gag si prietenilor tai cu care radeai cu gura pana la cot, batand apropouri la adresa celui sanctionat...

Ce usor mai e sa arunci cu noroi..in loc sa ierti si sa accepti ca ai gresit...! 

E dezastru cu educatia voastra!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Sacâz said:

Nu stiu ce aveti de impartit, dar de la ce grad ai avut pe server si unde ai ajuns acum sa injuri si sa vorbesti vulgar ca ultimul bombardier, denota faptul ca esti de joasa speță ca si om. Si de la un timp, toti astia care ati avut grad, va ofuscati asa de tare de la un gag de 5 min de zici ca va zbiara frustrarea din voi. Pai tu cat ai fost de impartial atunci cand ai avut grad? De cate ori ai luat decizia impartiala si ai dat mute si gag si prietenilor tai cu care radeai cu gura pana la cot, batand apropouri la adresa celui sanctionat...

Ce usor mai e sa arunci cu noroi..in loc sa ierti si sa accepti ca ai gresit...! 

E dezastru cu educatia voastra!

 Stai linistit ca nu o sa fie sanctionat cu nimic, voiam sa vad care va atacati aici, de cand v-am dat down si remove la grad, vad ca nu uitati, a da, poti sa-mi dai mute pentru limbaj vulgar, pentru ca asta astepti mult, nu i-am facut post din rautate, stiu regulamentu ala, l-am citit de 3 ori, dar unii din staff nu prea, stiu ca nu m-ai suportat de cand am aparut pe server si n-am niciun motiv sa ma cert cu tine. Vezi ca eu nu te injur pe la spate cum iti fac "prietenii" dupa server, hai respect 👋

Editat de BogdanLord

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 ore, BogdanLord a spus:

 Stai linistit ca nu o sa fie sanctionat cu nimic, voiam sa vad care va atacati aici, de cand v-am dat down si remove la grad, vad ca nu uitati, a da, poti sa-mi dai mute pentru limbaj vulgar, pentru ca asta astepti mult, nu i-am facut post din rautate, stiu regulamentu ala, l-am citit de 3 ori, dar unii din staff nu prea, stiu ca nu m-ai suportat de cand am aparut pe server si n-am niciun motiv sa ma cert cu tine. Vezi ca eu nu te injur pe la spate cum iti fac "prietenii" dupa server, hai respect 👋

Salut,

Eu am renuntat la gradul pe care l-am avut inainte si da, din cauza ta ca nu mi-au convenit niste aspecte pe care le-ai pus in practica la vremea respectiva. Nu am nimic de impartit cu tine personal. Aaa da, am ceva cu tine cand incepi sa vorbesti inafara regulamentului si da, atunci imi ''tremura'' mainille pe tastatura dupa un gag/mute rapid. Apoi, la fel de rapid, revin la jocul meu!

 

Nu astept si nici nu am placerea nebuna sa dau gag si mute nimanui (si eu ca si tine sau altii, vin pe server sa ma distrez, sa ma destind, sa impusc ceva, sa mai trolez putin cu un taser ori ppbizon, evident in ciuda ''prietenilor'' care ma injura pe la spate pentru ca in fata, sunt niste ''pussy''uri vorbitoare si nu au curaj, chiar daca este o lume virtuala). Acestora din urma, le cer iertare ca trolez, dar e un server public, daca nu aici, unde in alta parte as putea sa joc astfel? Le cer iertare si clementa ca prin jocul meu nesabuit, le stric lor cheful de a juca si sper sa nu imi poarte pica. 

 

Multi ati uitat ca acesta este doar un joc si ca trebuie tratat ca atare. Va suparati asa de tare incat o luati in nume personal, uitand orice urma de umanitate si va varsati frustrarea purtand ''batalii virtuale'' cu oricine are alta parere fata de cea pe care o aveti voi.

 

Pace si tie si ca sa fiu in trend cu ce ai scris la urma, desi poate e un ''vis erotic'' ce ai scris acolo, eu spun doar atat: ce sadesti, aia culegi! 

 

Si nu, nu o lua in nume peronal!

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Sincer nici nu mai tin minte ce s-a intamplat in trecut si nici nu-mi pasa . 

Raportandu-ma la situatia de aseara, tu cu Hbk si cred ca inca cineva ati inceput sa tipati in microfon, nu v-am facut nimic, a doua oara v-am atentionat, ba va dau mute daca nu terminati , dupa acel avertisment tu ai fost singurul care a continuat sa tipe asa ca ti-am dat mute doar tie ;/ . Ss-ul de mai sus nici nu include partea in care v-am atentionat ;D .

 

P.s Data viitoare respecta modelul pentru Reclamatii ca o sa fie ignorat si inchis, fara arogante de genul " habar n-am, nu stau sa-l caut " e in interesul tau sa-l cauti nu al nostru . 

  • Haha 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.