Sari la conținut

Ban fara motiv


Radu4576575467

Postări Recomandate

 

   Nick: Radu

  IP: 86.124.142.228

  Steam ID (Numeric): 76561199010288235

 Link profil steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199010288235/

  Adminul care te-a banat: MisuBolea

 Motivul pentru care ai luat ban: Nu am primit raspuns . Probabil a crezut ca am hack dar am 1000+meciuri pe faceit si lvl 8

 Data si Ora: 04.08.2022  , ora 21:00

  

                    https://www.faceit.com/en/players/Rymn9x

Editat de Radu4576575467
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban, eram si eu pe sv cand ai primit ban nu ai vrut sa vii pe discord la control dar dupa bine nu se merita ban permanent ci o sa saptamana sau doua pentru, daca esti chemat de un admin sa te verifice frumos e sa te duci nu sa faci pe smecherul ca tragi suspiciuni ca ascunzi ceva

 

Propun sa se reduca banul la 2 saptamani pentru ca nu a colaborat

Editat de -SMD_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, daca un admin te cheama la control te duci, din moment ce ai level 8 faceit si 1000+ de meciuri jucate cum spui tu nu ai avea nimic de ascuns.
Daca ti se reduce tie banul, ar fi incorect pentru cei care au fost banati pentru acelasi motiv. Ramane la alegerea lui kent oricum.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra Unban , cand esti chemat la control esti obligat sa vii pe discord sa dai partajare , chiar sa dai si teamviewer daca este nevoie , asta daca nu ascunzi nimic sau dai disconnect si iei ban , totusi daca esti curat propun o reducere a banului.

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul a fost pentru neprezentare la verificare, Contra pentru UNBAN, CONTRA pentru propunearea lui SMD, nu poti sa-i dai 2 saptamani, daca nu ai ceva de ascuns intri pe discord cand esti chemat, e simplu 

 

P>S Stiai de ce te-am chemat, nu iti spamam discordul asa de fun, chiar daca nu ti-am zis din prima, ti-am zis cand ai intrebat, daca nu ma insel l-ai injurat si pe Kent pe discord +plus oameni pe sv. 

 

CONTRA UNBAN 

 

M.B

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA UNBAN , atat timp cat un membru al staff-ului te cheama la control , vii la control si . 

Daca nu te prezinti, esti sanctionat la fel de dur ca un codat, sunt destui oameni cu meciuri pe faceit dar joaca cu coduri pe comunitare.

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 N am injurat pe nimeni ! Nici nu sunt pe discord si se server n am scris niciodata. Asta cu injuratul ai bagat o de la tine. Am trimis faceit ul si poti vedea pe steam ca am 3k ore, chiar crezi ca am nevoie de hack sa joc decent?  Nu am vazut cand ai scris ca vrei sa ma verifici  si, aveam voice enable 0 pentru ca vorbeau multi si nu auzeam jocul . E vine mea ca nu am intrat discord dar, nu mi se pare corect sa primesc permanent avand in vedere ca am lasat faceit ul si steam ul . Aveam ceva ore jucate pe server , eram mg2 sau mge .Daca era sa joc cu hack ,jucam de la inceput . 

Editat de Radu4576575467
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 25 minute, ursWu a spus:

CONTRA UNBAN , atat timp cat un membru al staff-ului te cheama la control , vii la control si . 

Daca nu te prezinti, esti sanctionat la fel de dur ca un codat, sunt destui oameni cu meciuri pe faceit dar joaca cu coduri pe comunitare.

Pana la urma al lvl 8 . Nu am lvl 2-3 si sunt mereu top fragger sa zici ca am hack. Nivelul de pe server nu e cel mai ridicat si nu e greu sa fac multe kill uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.