Sari la conținut

Propunere vot harti


sawreen

Postări Recomandate

Salut! Revin cu o propunere buna zic eu, la fel cum a fost si cea din trecut cu blocarea site-ului B cand nu se joaca 5vs5. La inceput nu exista o solutie pentru ideea respectiva dar @kEnT89 a gasit acel plugin si acum e implementat, fiind foarte benefic zic eu.

 

Observ zilnic ca pe server se joaca cam aceleasi 4 harti in mod repetitiv, mirage, inferno, dust2 si dust2gold. Cel mai prostesc mi se pare cand se joaca dust2 si vine vot si se alege d2gold sau invers, ceea ce devine obositor, eu personal chiar ies de pe server cand se intampla asa ceva.

 

Pe CS 1.6 era un plugin care propunea  la vot harti care nu se regaseau ultimele 2 sau 3 jucate. De exemplu daca se jucase mirage, inferno/dust2 - la vot ar fi venit nuke, vertigo, overpass, train, ancient. Le rotea in asa fel in cat sa fie o varietate mai mare de harti jucate si sa nu mai iasa playerii de pe server in unele situatii.

 

Ar fi extraordinar daca s-ar gasi un plugin de felul acesta.

 

 

O zi faina!

  • Like 1
  • Love 1

Stay on top, but remain from the underground.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord cu propunerea lui sawreen doar ca au mai fost discutii de genu si cand se baga alte harti gen train , ancient playerii ieseau de pe server asta vor playerii sa jiace mirage.dust

Si dustgold .

Oricum eu sustin aceasta propunere

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

13 minutes ago, SeDaN_ said:

Eu sunt de acord cu propunerea lui sawreen doar ca au mai fost discutii de genu si cand se baga alte harti gen train , ancient playerii ieseau de pe server asta vor playerii sa jiace mirage.dust

Si dustgold .

Oricum eu sustin aceasta propunere

 

Total de acord cu faza ca playerii isi doresc doar aceste harti. Eu totusi cred ca ei si le doresc pentru ca nu le stiu sau nu stiu sa le joace pe celelalte. Daca o se va gasi si se va pune acest plugin, o perioada de timp o sa ii "forteze" sa joace si celelalte harti si le vor invata incetul cu incetul si nu vor mai da quit de pe ele. Faci un "sacrificiu" pe termen scurt pentru un lucru mai bun pe termen lung.

 

 

Harti mici: $2011$_csgo 35hp_dusty_csgo aim_fabrica awp_india_csgo deagle_skill fy_snow_csgo he_tennis_classic 

 

Hari ostatici: cs_assault cs_italy cs_militia cs_office 

 

Harti mari: de_alexandra de_ancient de_aztec de_cache de_cbble de_dust2 de_gold_dust2 de_inferno de_kabul_b3 de_mirage de_nirage de_nuke de_overpass de_train de_vertigo de_westwood

 

Uite cate harti faine sunt pe server care nu se joaca absolut deloc. 

Editat de sawreen

Stay on top, but remain from the underground.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 7/28/2022 at 10:22 AM, sawreen said:

 

Total de acord cu faza ca playerii isi doresc doar aceste harti. Eu totusi cred ca ei si le doresc pentru ca nu le stiu sau nu stiu sa le joace pe celelalte. Daca o se va gasi si se va pune acest plugin, o perioada de timp o sa ii "forteze" sa joace si celelalte harti si le vor invata incetul cu incetul si nu vor mai da quit de pe ele. Faci un "sacrificiu" pe termen scurt pentru un lucru mai bun pe termen lung.

 

 

Harti mici: $2011$_csgo 35hp_dusty_csgo aim_fabrica awp_india_csgo deagle_skill fy_snow_csgo he_tennis_classic 

 

Hari ostatici: cs_assault cs_italy cs_militia cs_office 

 

Harti mari: de_alexandra de_ancient de_aztec de_cache de_cbble de_dust2 de_gold_dust2 de_inferno de_kabul_b3 de_mirage de_nirage de_nuke de_overpass de_train de_vertigo de_westwood

 

Uite cate harti faine sunt pe server care nu se joaca absolut deloc. 

Harti sunt, dar daca punem o harta noua ies playerii dupa server, de exemplu cand am pus la vot kabul si s a jucat kabul, majoritatea au iesit.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.