Sari la conținut

Reclamatie **INTERZIS**


Postări Recomandate

Nick: ARRES
Nick admin:  **INTERZIS** ( aparent nu ma lasa sa pun numele **INTERZIS** J.A.X.I.)
Steam Profile Admin: https://steamcommunity.com/profiles/76561199172774577
Data și ora evenimentului: 20:00 ( Inferno ) - 20:50 ( final de Mirage ) aprox.
Harta: Mirage /  Inferno
Detalii: Nush ce are baiatul asta dar face misto de playeri pe sv, le zice "mancamiai" , " glume cu cine te-a intrebat " ,  amenintari cu slay aiurea ( doar pentru simplul fapt ca faceam spam de pe podul din second mid pe Inferno). Nu mi se pare normal un semenea comportament. Tinand cont ca mai erau 2 baieti pe sv si il invatau sa faca asta ( cel mai probabil ), bobby si Biceps ma gandesc ca nu te pui la minte lor sa faci ce iti zic ei, adica pana mea, ori faci lucrurile pe barba ta ori stai in banca ta.
Dovezi: Nu am ss sau video, daca e se pot verifica log urile.
Alte precizări: As vrea sa se remedieze aceasta problema, a fost Pupsik acum vine altul in locul lui.

Editat de ☁ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎
  • Confused 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, daca zice ''mancamiai'' avand vip, nu poate fi considerat abuz sau jignire, avand in vedere ca este un sunet sau cum i se zice. La treaba cu slay aiurea, vad ca este in trend. Mai sunt si alti admini care *'ameninta'* cu slay jucatorii care nu fac nush ce doleante de-ale lor. Asta poate fi considerat un abuz din partea unui admin, ceea ce contravine regulamentului Usp!

Editat de Sacâz
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, îmi cer scuze daca te-am deranjat, dar din punctul meu de vedere și Sacâz are dreptate.

Connect:

->CS.USP.RO [Competitive]

               ->ARENA.USP.RO [Multi Arena 1v1]

 

uspromania.png

->Steam: jaxi_usp

   ->Discord: jaxi_usp

spacer.png

spacer.png

 
 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce a spus Arres adaug ca nu o data faci lucruri nefondate și faci abuz de grad, cum ar fi ca vrei sa schimbi harta ca ai tu lag, sau ca dacă îți pune un singur player din 10 sa schimbi harta tu o schimbi fără Vot fără nimic, dai gag și mute doar cu îți convine tie, dacă te baga cineva in seama, gata nu mai ii vezi comportamentul sau limbajul, plus eu nu te am vazut niciodata sa te uiti pe codati când sunt anuntați pe u@, plus multe alte lucruri pe care nu mi le amintesc acum.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.