Sari la conținut

Cerere unban


MRT

Postări Recomandate

Salut, conform regulamentului cei cu vac intre 1-180 zile primesc ban permanent.
Al 2 tau cont este: https://steamcommunity.com/profiles/76561199013904524
Am verificat si ai ban si pe un server de csgo unde ai fost tu admin, stii tu bine. chiar de la anticheat.

63BSJxp.png

Si am stat si pe tine cateva runde si joci cam bine doar pentru level 6 faceit, pe langa ca contul tau este doar pentru cs. Nu spune multe demo-ul acesta, dar cam stii jucatorii.
https://youtu.be/A3r5CQ3qT8A

 

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M au verificat 5 admini de pe server in pc si au vazut ca nu am nimic ,banu a fost luat acu 5 luni pe contu ala intre timp in acele 5 luni am jucat valorant si acu m am reapucat iar de csgo de faciet si am mereu ac deschis,daca tie ti se pare ca joc prea bine pentru lvl 6 nu am ce sa ti fac,m au verificat admini au zis ca nu am nimic ,m am jucat faceit cu admini si au vazut ca joc la fel.Am jucat cu vrk smd bote rares koko faceit si jucam la fel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban , avand in vedere ca exista persoane in staff cu vac activ, nu vad de ce ar trebuii sa i dau ban pentru motivu asta plus ca nu a impartit niciodata al 2 lea cont ai cautat un nod in papura doar sa scapi de el de pe server probabil din invidie ca joaca mai bine sau tu stii mai bine , avand in vedere ca m am jucat cu el faceit de cand avea lvl 8 pana in prezent. Iar ban ul pe alte servere ce relevanta are atat timp cat pot sa lipesc 5 sarituri in bhop super bine si sa mi iau ban de la anti cheat.... nu mi s a intamplat doar o data....

Joaca bine pentru ca se antreneaza zilnic, are meciuri active faceit in fiecare zi iar k/d ul si avg ul lui din meciuri coincid cu cel de pe server. Asadar mi se pare ca a fost un ban dat de prostie si imaturitate. Iar vlm in ultima vreme a inceput sa imparta ban uri zilnic de cate 10min sau chestii de genu "prietenilor" lui ... daca esti afiliat la server nu inseamna ca poti sa te distrezi chiar asa.

 

Iar nu incerca sa tragi de regulament cu "ban ul activ intre 1-180 de zile" , avem playeri activi zilnic care au game ban uri si vac ban uri recente si nu le face nimeni nimic.

Editat de ursWu

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Playerii care zici tu ca au vac activ, presupun ca te referi si la baiatul acela mb, au pe alte jocuri. Au fost verificati de catre kent, toti care au fost prinsi cu vac au primit ban permanent.
Ce persoane din staff au vac activ pe csgo intre zilele 1-180 ?
Regulamentul ala nu e scris de frumusete, nu dam pro pe prietenii ca ai jucat tu cu el.

Iar pentru ca vii cu aere de supervedeta la mine pe discord cand eu iti explic frumos nu o sa pupi unban.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa vad cu ce aere de superioritate ti am venit in privat cand ti am zis ca am jucat in alea 5 luni valorant si am fost im2 si tu ziceai ca urat ca am jucat cu coduri si eu iti ziceam ca vorbim pe forum si dupa imi scriai in continuare?

vreau sa ma verifice si pe mine orice admin DIN NOU unde vrea el ,am jucat tot timpu cu faceit ac deschis deci nu am cum sa folosesc coduri cand ac este deschis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate stiu , forum ul nu este free chat sa mi suflii in ciorba despre chestii legate de prietenii si etc, eu ti am scris strict parerea mea. Asadar nu trebuie sa mi scrii nici pe discord , nu stau sa mi predai lectii , aia e parerea mea , fie ca ti convine sau nu , eu zic sa o inghiti.

Editat de ursWu

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am zis ca esti codat, banul e dat pe motiv ca ai vac nu ca ai wall, iar ca joci cu faceit ac nu are nici o treaba.
Sunt coduri care costa bani, nu exista niciun anticheat care sa fie 100% eficient. , dar repet nu am zis ca ai cod.

Acuma te rog sa astepti parerea altor admini, ne contrazicem pana maine.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vac pe un cont de acu 5 luni, si vlm "Si am stat si pe tine cateva runde si joci cam bine doar pentru level 6 faceit, pe langa ca contul tau este doar pentru cs. Nu spune multe demo-ul acesta, dar cam stii jucatorii." a zis ca sunt suspect poti sa ma verifici cu ce vrei tu te las sa intri si pe contu meu de facebook sa te uiti unde vrei sa vezi ca nu am nimic ,vlm a vrut sa scape de mine ca ii se pare " ca joc prea bine pt lvl 6"

daca voia sa scape de mine putea sa nu caute in trecutu meu de acu 2 ani pe un sv unde am facut eu o cerere de admin ca sa vada cati ani am ca sa scape de mine.Punct si gata ,a vrut sa scape de mine,daca vrea kent sa ma verifice cu tw cu discord in tot pcu let s go il las enjoy

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca voiam sa scap de tine, puteam sa fac asta de cand te-am vazut pe server. Nu am treaba cu cei care sunt mai buni decat mine, sunt admin ca sa imi fac treaba, nu ma apuc acuma sa ii banez pe toti ca au level 10 faceit.
Mi-am facut treaba, ai fost raportat pe u@ si cum am zis si din demo-ul acela, nu spune nimic, asa ca m-am uitat pe contu tau care e doar pentru cs, ceea ce inseamna ca ai un alt cont pe care ai vac.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer îmi pare rau ca ai luat ban , erai activ și jucai bine . Nu voiam sa se ajungă în punctul acesta . Cum de te-au verificat o gramada de admini iar vacul a fost acum 5 luni decizia ii aparține lui KenT dacă banul rămâne sau nu ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO unban vacul respectiv este destul de recent, insa daca a fost verificat peste tot si nu a fost prins cu nimic, consider ca nu merita ban, chiar daca in regulament scrie 180 de zile, nu stiu ce sa spun, aici ramane la latitudinea lui Kent. Daca banul va ramane , te asteptam peste 40 de zile , cand vei implini 180 de zile . Oricum chiar daca isi va lua unban, va face cerere de unban peste 40 de zile, iar atunci probabil isi va lua unban,dar e fix acelasi lucru, daca il primeste acum sau peste 40 de zile✌️

Editat de MrKOKO
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra regulamentu a fost facut cu un scop oricine care are vac pe alt cont intre 1-180 zile a luat ban asa ca probabil banu va ramane pana trec aceste zile nu au existat abateri de la regula aceasta pana acum.

Editat de Pastile
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg cei atata agitatie,cand in regulalementi scrie clar,daca ai vac pe cont(cs:go) timp de 180 de zile nu poti juca la noi pe server.

@ursWuDaca stii oameni pe server care joaca cu vac pe cont,de ce nu ne zici si noua,sau chiar sa ii banezi?
Banul a fost redus la 4 saptamani.

 

T/C

 

 

 

 

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.