Sari la conținut

Cerere unban Model


NuMaiFacPromit:c

Postări Recomandate

Nick: Model

Ip-ul: Click aici pentru a afla (IPv4) -

SteamID: (Numeric) STEAM_0:0:569970298

Link profil steam: https://steamcommunity.com/id/06479367810284679/

Adminul care te-a banat: Misu

Admini prezenti: Misu

Motivul pentru care ai primit ban: nu stiu

Data si Ora: 19:50 azi

Editat de NuMaiFacPromit:c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.girlshare.ro/3770202551.5  

 

http://www.girlshare.ro/3770202552.6

 

http://www.girlshare.ro/3770202553.7

 

Motiv: Neprezentare la verificare (motivul lui: ban pe dis) + cod.

 

Se poate sa nu se inteleaga din demo-uri, am vazut dupa cum s-a filmat, a avut cateva faze in care a dat prin smoke cap, dar pe care din pacate nu le-am prins.  Din ce am filmat pare ca stie unde vine inamicul. Eu il suspectez de cod. 

 

Pufa era pe sv, nu stiu daca el a vazut ceva dubios.

 

Am vazut ca ai lvl 7 faceit, sa spunem ca poate sa fie un argument bun pentru unban,nu pentru mine dar poate pentru admini, totusi ai lvl 0 pe contul de steam(nu ai prime sau l-ai primit cadou ?) 

 

Acum sa vedem ce zic adminii, probabil o sa scapi din cauza demo-urilor filmate mai putin bine, bafta ! M.B. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

32 minutes ago, NuMaiFacPromit:c said:

Nu m-ai prins cu coduri, CREZI ca am coduri, pt ca joci prost, fara suparare, nu incerc sa fiu nepoliticos

Nu a fost doar parerea mea, asta e, nu toti putem juca asa bine ca tine.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, PaladiuTV said:

asta e, nu toti putem juca asa bine ca tine.

Nu stiu de ce aveti aproape toti mistourile astea la voi, nu exista o alta exprimare corecta care sugereaza ca joc mai bine decat voi care sa nu para a aroganta.

 

1 minute ago, SeDaN_ said:

 Nu inteleg ce e in neregula in demo-ul asta? Toate kill-urile sunt facute la sunet, inclusiv cel din ct in care am tras prin perete. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, SeDaN_ said:

Exact un cartus de ak prin perete la ala in ct cu smoke jungle serios tu esti clarvazator

Compatriot roman, eu te cred in stare sa iti pui castile pe cap cand te uiti la un demo, cand se urca pe cutie se aud pasi si se mai vede si sangele cum sare din el cand trag prin perete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut 2016jointer , ai luat ban in decembrie 2021 , este topicul aici pe forum , din pacate daca Kent decide ca banul este permanent, nu mai poti juca pe sv... nu stiu cum ai intrat , ai bagat vpn/ai facut alt cont ? sau cum ? edit:si demoul la faza din jungle e cam dubios , totusi trebuia o filmare mai lunga putin dragi colegi

Editat de CioaTa In CarTier

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 minutes ago, CioaTa In CarTier said:

Salut 2016jointer , ai luat ban in decembrie 2021 , este topicul aici pe forum , din pacate daca Kent decide ca banul este permanent, nu mai poti juca pe sv... nu stiu cum ai intrat , ai bagat vpn/ai facut alt cont ? sau cum ? edit:si demoul la faza din jungle e cam dubios , totusi trebuia o filmare mai lunga putin dragi colegi

Am inteles ca s-a dat unban all, asta este acelasi cont pe care am luat ban atunci. Si oricum nu exista dovezi clare nici la ban-ul din 2021 si nici la asta de acum care sa arate ca am cod.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

16 hours ago, NuMaiFacPromit:c said:

Nu stiu de ce aveti aproape toti mistourile astea la voi, nu exista o alta exprimare corecta care sugereaza ca joc mai bine decat voi care sa nu para a aroganta.

Nu a fost nici un misto, ai zis ca joc prost si eu ti am zis ca joci bine.
Dar un jucator bun nu promoveaza codurile si sa stii ca nu trebuie sa raspunzi la fiecare comentariu adaugat de un admin, adminii isi dau cu parerea iar kent ia o decizie dupa ce citeste toate parerile. Si nu stiu de ce ai vrea sa te joci pe un server de prosti cum ai zis tu.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, PaladiuTV said:

si sa stii ca nu trebuie sa raspunzi la fiecare comentariu adaugat

Am raspuns la intrebarile adresate de admini care presupun ca nu au fost retorice ( "nu stiu cum ai intrat , ai bagat vpn/ai facut alt cont ? sau cum ?", "Nu cumva esti tu asta enigma otiliei") si am corectat minciunile sau greselile de exprimare pe care tu le-ai facut adica "te-am prins cu coduri"

1 hour ago, PaladiuTV said:

Dar un jucator bun nu promoveaza codurile

Cand am promovat codurile? Trimite dovezi. Daca ati avea dovezi clare, de necontestat, la fiecare argument pe care il faceti, nu as mai avea ce mesaje sa trimit, insa nu aveti asa numitele dovezi clare, nici macar nu aveti dovezi, tot ce aveti este un gameplay de 5 minute in care fac 5 kill uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 hours ago, NuMaiFacPromit:c said:

Nu compara faceit-ul cu serverele comunitare, pe faceit fiecare are un rol in echipa, nimeni nu face scor pozitiv in fiecare meci pentru ca nu se joaca la scor ci la win.

Gresesti, eu joc mai bine pe faceit decat pe server daca te uiti la meciuri sunt numai pe primul loc cu peste 20 kill-uri, iar pe server ma bat silverii.
Si nu zi ca joc in level mic, am jucat si cu pastile care are level 8 si tot am avut scor pozitiv, iar daca nu joaca la scor cum se castiga meciul fara kill uri?

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 hours ago, PaladiuTV said:

Gresesti, eu joc mai bine pe faceit decat pe server daca te uiti la meciuri sunt numai pe primul loc cu peste 20 kill-uri, iar pe server ma bat silverii.
Si nu zi ca joc in level mic, am jucat si cu pastile care are level 8 si tot am avut scor pozitiv, iar daca nu joaca la scor cum se castiga meciul fara kill uri?

Uite ce gandire ai. Ti-am zis ca fiecare are un rol intr-o echipa pe faceit, zic de la lvl 6 in sus unde se mai joaca ceva. Nu am sa stau sa-ti explic cum castigi meciul fara frag-uri, dar iti zic ca exista entry fraggeri, lurkeri, baiteri(baiteri cu rol pozitiv pt echipa) etc. Prin urmare nu toti fac scor pozitiv pentru ca fiecare are un rol pentru a se  castiga meciul. In concluzie, nu castigi meciul prin frag-uri. Te-ai uitat vreodata la meciuri pro de cs go? Au toti scor pozitiv? Majoritatea au kd sub 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic , tin minte ca acum 1 an te am luat la control si erai curat , nu numai eu cat si alti admini, eu cat am stat pe tn nu am observat sa joci dubios sau sa ai aim/wall , numai gamesense , dar acm nush asteptam sa vedem ce zic kent si alti admini pe topic , din partea mea PRO UNBAN no hate.

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Well, nu mi se pare ca esti un jucator wow, adica mereu cand te-am vazut pe server nu m-ai surprins. Consider ca poate doar ai avut faze bulanoase. Pe faceit, observ ca nu ai meciuri bestiale, chiar daca ai spus ca fiecare jucator are un rol anume, asta nu te face o exceptie fata de echipa, ma rog treaba ta cum joci pe faceit.  Fazele pe care le-a surprins dragul nostru admin , Misu,  nu reprezinta pentru mine faze dubioase, daca erau altele mai concludente atunci puteam sa dau un verdict, dar aceste faze mai mult aratau un player curat , chiar incepator, probabil ai 2-3 ani de joc. Anyway, am auzit ca ai ban pe alte servere, nu stiu cum ai reusit, asta ma pune la indoieli pentru ca pe acest server nu mi-ai demonstrat banurile de pe alte servere. Pacat cu nu pot sa vad demo-ul facut de Paladiu din decembrie, poate acolo erau faze dubioase.  Daca primesti unban o sa fiu mai atent pe tine , sa vedem acum ce spun si alti admini. Momentan din partea mea ai PRO UNBAN

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.