Sari la conținut

cerere unban Octavianr1


Octaviannn

Postări Recomandate

Salut, scuze de întârziere, nu am văzut că ai făcut cerere de unban.

Înainte să încep filmarea ți-au intrat câteva gloanțe mai ciudat (în capul adversarilor) în warmup, de acolo am și început să te suspectez și ți-am făcut un demo. Personal îmi pare că ai ceva aim dat mai ”low”, am un prieten care a jucat și el cu cv aim ”legit” și din ce-mi amintesc tot așa îi intrau și lui gloanțele. Dacă greșesc, pare rău, nu sunt 100% sigur, asta e clar, de asta rog colegii să mă ajute cu o părere.

Demo: http://www.girlshare.ro/3770198601.4

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, Kazech said:

Salut, scuze de întârziere, nu am văzut că ai făcut cerere de unban.

Înainte să încep filmarea ți-au intrat câteva gloanțe mai ciudat (în capul adversarilor) în warmup, de acolo am și început să te suspectez și ți-am făcut un demo. Personal îmi pare că ai ceva aim dat mai ”low”, am un prieten care a jucat și el cu cv aim ”legit” și din ce-mi amintesc tot așa îi intrau și lui gloanțele. Dacă greșesc, pare rău, nu sunt 100% sigur, asta e clar, de asta rog colegii să mă ajute cu o părere.

Demo: http://www.girlshare.ro/3770198601.4

Salut, dacă nu ești sigur de ce nu faci verificare? Dacă aveam cont non-prime aș fi înțeles, dar 2500 de ore, supreme, medalii, badge-uri, level 30, cont pe public. Am fost și eu admin, când dădeam de oameni suspecți cu prime le făceam verificare cu LastActivityView unde nu prea poți ascude codul( asta e o recomandare pe viitor ). Normal că îmi intra gloanțele în capul lor cănd majoritatea de pe server nu știu să se miște / au ore puține în cs și îmi intra în țintă. Demoul se mișcă puțin prost, la faza cu VLM din apps cred că am văzut ceva pe radar sau am tras prefire spray fiind o poziție comună pe Inferno, restul fazelor sunt normale pentru mine și pentru tine ar trebui ținând cont ca ești level 9 pe Faceit. Mi-ai dat ban după ce am ieșit de pe server, n-ai avut o fază clară pentru a mă bana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban, in demo se vede clar ca ai un aim dat pe low. Iti las si videoclip cu faza care m a facut sa cred asta, mai exact al 2 kill: https://youtu.be/Ztmu5TFesnU
 

Si nu venii cu 2500 de ore, supreme, medalii si asa mai departe. Pe g2g conturile de genul sunt undeva in jur de 10-15 euro, iti arat si dovezi ca am o cunostinta care cumpara conturi de genul doar pentru a juca hvh.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 minutes ago, PaladiuTV said:

Contra unban, in demo se vede clar ca ai un aim dat pe low. Iti las si videoclip cu faza care m a facut sa cred asta, mai exact al 2 kill: https://youtu.be/Ztmu5TFesnU
 

Si nu venii cu 2500 de ore, supreme, medalii si asa mai departe. Pe g2g conturile de genul sunt undeva in jur de 10-15 euro, iti arat si dovezi ca am o cunostinta care cumpara conturi de genul doar pentru a juca hvh.

 

2020 frate, contul de youtube e linkuit la discord Octavianr1#8454

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Octaviannn a spus:

Salut, dacă nu ești sigur de ce nu faci verificare? Dacă aveam cont non-prime aș fi înțeles, dar 2500 de ore, supreme, medalii, badge-uri, level 30, cont pe public. Am fost și eu admin, când dădeam de oameni suspecți cu prime le făceam verificare cu LastActivityView unde nu prea poți ascude codul( asta e o recomandare pe viitor ). Normal că îmi intra gloanțele în capul lor cănd majoritatea de pe server nu știu să se miște / au ore puține în cs și îmi intra în țintă. Demoul se mișcă puțin prost, la faza cu VLM din apps cred că am văzut ceva pe radar sau am tras prefire spray fiind o poziție comună pe Inferno, restul fazelor sunt normale pentru mine și pentru tine ar trebui ținând cont ca ești level 9 pe Faceit. Mi-ai dat ban după ce am ieșit de pe server, n-ai avut o fază clară pentru a mă bana.

Salut, spre rușinea mea, nu mă pricep așa bine să verific + am mai verificat persoane, nu am găsit nimic, dar aveau cod. Prefer să fac un demo, acolo se vede tot ce este nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9 minutes ago, Octaviannn said:

 

2020 frate, contul de youtube e linkuit la discord Octavianr1#8454

Bine, e contul tau, dar nu si-au mai luat destui vac ban care aveau skinuri scumpe si mai stiu eu ce.
Ti am venit cu o faza in care nu e nici flick, de aceea l am pus si pe slow ca sa se vada, iar daca nici asa nu ti dai seama, pune l si pe 0,25 pe youtube si ai sa vezi ca nici de mouse n ai miscat, doar ai tras si s a dus glontu in el.

CONNECT FIRE.USP.RO
b_350_20_000000_000000_ffffff_000000.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO unban , am urmarit atent demoul si consider ca doar joci bine , initial am zis ca e wall mai degraba dar pe parcursul demoului nu ai fost asa suspect incat sa pot zice ca ai aim la buton sau "dat pe low" sau wall chiar daca stateai mult camp si parea ca ai astepti , la faza de care spune VLM a fost un flick normal doar ca daca pui demoul in slowmotion se vede cu delay si e buggy , astept alti colegi cu o parere. (ps. se poate un link de la faceit? just to be sure)

  • Love 1

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 minutes ago, CioaTa In CarTier said:

PRO unban , am urmarit atent demoul si consider ca doar joci bine , initial am zis ca e wall mai degraba dar pe parcursul demoului nu ai fost asa suspect incat sa pot zice ca ai aim la buton sau "dat pe low" sau wall chiar daca stateai mult camp si parea ca ai astepti , la faza de care spune VLM a fost un flick normal doar ca daca pui demoul in slowmotion se vede cu delay si e buggy , astept alti colegi cu o parere. (ps. se poate un link de la faceit? just to be sure)

https://www.faceit.com/en/players/Octavian313 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unbann

Am urmarit demo-ul ma face sa cred ca totusi nu esti tu pro player degeaba ai 2500 ore si cum spune si vlm bate vantu si tinta merge direct pe jucator 

Sedan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban,ai momente pe server cand intri si bati tot doar cu 1 tappuri,alte momente cand bate vantu,se si vede treaba asta in demo degeaba ai 2500 de ore nici movement nici nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban sunt de acord cu Cioata nu mi se pare nimic foarte suspect + din cate stiu demou este mereu in 32 de ticks asa ca de multe ori se intampla sa moara respectivu si dupa flicku.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra, din demo-ul pe care la pus PaladiuTV daca-l il dati la 0,5 sau 0,25 se cam vede ca nu sta tinta pe adversar si totusi se duce in cap glontul. Poate ma insel, se poate sa fie de la fps-uri etc., dar pana vine cineva cu un argument bun din pacate ai CONTRA UNBAN! M.B. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.