Sari la conținut

cerere unban Vex


W F X X

Postări Recomandate

1. Nickname : Vex

2. Your Steam profile : https://steamcommunity.com/id/vexthedealer/

3. Your SteamID STEAM_0:0:522228202

4. Admin's profile and his nickname : http://www.steamcommunity.com/profiles/76561199250636044 | banxnvl

5. Ban reason : lbj vulgar staff ului

6. Evidence : spacer.png

7. Other details (optional) : Deci, in primul rand ma jucam chill pe server si ma trezesc cu ban de la acest admin. Nu stiam ca are admin si am zis doar "fmm ban" intr-un mod amuzant. N-am fost avertizat nu nimic doar instant ban. As dori sa mi se prezinte si dovada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro💞, eram pe server si aceasta cerere unban se poate lua in considerare mai mult ca o reclamatie. De ce? simplu

1. Cum a zis si vex, el nu stia ca banxnvl are admin si doar a zis la misto "fmm ban" fara sa mai adauge nimic.
2. Nu l-a anuntat nici macar o secunda sa se potoleasca si nu e vorba sa fi fost vex prea toxic deoarece nu prea scrie pe chat.
3. I-a oferit 2 zile ban cand minimul este de o zi. Tin sa mentionez ca doar pentru "fmm".

Ca alte detalii: Asteptam in primul rand dovada lui banxnvl care e admin si nici nu are cont pe forum.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Depinde cum o iei.

1.Pe de o parte , "ban" nu e numele complet al adminului, și poate nu s-a adresat lui.

2.Pe de alta parte , este posibil sa i se fi adresat adminului din diverse motive , fără sa știe ca este admin.

Daca s-a întâmplat asta , atunci adminul nu a greșit cu nimic , iar el poate alege o perioada între 1 și 7 zile sa îl baneze.

un simplu "fmm" din gluma poate deranja serios o persoana , mai ales dacă vine de la o persoana pe care nu o cunoști  .

Acum depinde numai de ce i-ai zis chestia asta , și dacă i te-ai adresat lui.Asteptam dovezi.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt cu pro unban deoarece nu vor exista dovezi deoarece adminul nu re cont pe forum desi a fost anuntat ca este nevoie sa aiba. doar pentru ce a zis sincer merita un gag daca tot l-a deranjat nu direct ban, depinde ce s-a intamplat inainte si momentu in care a spus asta.

Editat de Anto's baby

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.