Sari la conținut

reclamatie blec


maryiy

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server]: maRyiy
Nick admin: [numele adminului reclamat] : blec
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat] : https://steamcommunity.com/id/znrwn1
Data și ora evenimentului: 20.03.2022, 13:43
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului]: de_mirage
Detalii: Imi place foarte mult cum vorbesc adminii.
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] : https://imgur.com/a/CS2kwe2
Alte precizări: Nu am alte precizari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene l-ai injurat pe un player de morti si de raniti ca ti-a luat ak-ul:)) asta ai uitat sa precizezi nu?:))

reclamatia nu isi are rostul

invata sa vorbesti pe un server 😄 ca nu e obligat nimeni  sa iti asculte tie injuraturile

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@maryiy Te rog sa explici mai in detaliu situatia, ca sa nu-mi pierd vremea sa ma uit peste demo.

Din dovezile aduse nu se intelege nimic. Ai alte dovezi sau vrei sa verific demoul de la server, iar in cazul in care imi pierd vremea sa fii sanctionat?

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, Angrry™ a spus:

@maryiy Te rog sa explici mai in detaliu situatia, ca sa nu-mi pierd vremea sa ma uit peste demo.

Din dovezile aduse nu se intelege nimic. Ai alte dovezi sau vrei sa verific demoul de la server, iar in cazul in care imi pierd vremea sa fii sanctionat?

nu iti pierde timpul...e un frustrat

  • Love 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa, si eu nu inteleg ce ti-am zis, doar te-am intrebat si ti-am zis asta, tu l-ai injurat pe playerul respectiv de familie morti si raniti.Erai mai fericit daca te injuram si eu nu?Poate asa nu imi faceai reclamatie.Daca Angry decide sa imi dea warn pentru chestia asta, nu ma deranjeaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, nu inteleg nimic ce scrie acolo, in al doilea rand ai mare noroc ca nu ti-ai luat ban ci ți-ai luat mute doar 10 minute pentru ca sincer meritai. Ala iti ia arma si tu il injuri de morți? :)) Sa nu uitam ca si tu ai fost admin pe server si acum te comporti ca un ratat. Iar eu cand ziceam sa taci ma întrebai cine m-a bagat in seama si pentru faza asta meritai ban. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.