Sari la conținut

reclamatie ninja


VelCooN

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :VelCooN
2. Numele celui reclamat:Ninja
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/profiles/76561199107864469/
4. Motiv:-ban cu motiv dar spec pe codat de 10 runde si nu se da ban+nu filmeaza si are moderator + m-a banat din prima fara advertisment fara mute ca are el pitici pa creier
5. Dovada:dovada cu ban gasiti pe panel
6. Alte detalii:Warn

Editat de VelCooN
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, 私はここのボスです a spus:

https://imgur.com/a/xWInoQf

aici ai dovada.ai inceput sa il injuri pe codat si pe urma pe mine , care il filmam.nu cred ca ti-am permis eu sa ma injuri , si nu e prima data.

ai acces la mute da-mi mute normal ca injur codatu daca le da pe fata ca nu tac in plm,si in fata ta daca iti ia 10 runde sa banezi unu care o da coaie pe fata nu o sa tac veci.Vezi-ti de trb ca tot svu stie ca nu filmezi ca nu ai pc bun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, VelCooN a spus:

ai acces la mute da-mi mute normal ca injur codatu daca le da pe fata ca nu tac in plm,si in fata ta daca iti ia 10 runde sa banezi unu care o da coaie pe fata nu o sa tac veci.Vezi-ti de trb ca tot svu stie ca nu filmezi ca nu ai pc bun

mi-am luat pc de 2 luni , am stat pe codat 5 runde ca să filmez , sa am dovada 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 hours ago, 私はここのボスです said:

mi-am luat pc de 2 luni , am stat pe codat 5 runde ca să filmez , sa am dovada 

Mai și minti. Acum 1 luna i-ai pus pe alții să filmeze dovada mea de ban pentru că abia ți se mișcă pc-ul.

Nu ai ce caută în staff.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, cpr a spus:

Mai și minti. Acum 1 luna i-ai pus pe alții să filmeze dovada mea de ban pentru că abia ți se mișcă pc-ul.

Nu ai ce caută în staff.

auzi ma dar ce bine informat esti tu:)))))de unde stii ca nu mi am luat pc :))vorbesti in necunostointa de cauza,  și mai ușor cu "Nu ai ce cauta în staff" pt ca asta nu tu o decizi 

Editat de 私はここのボスです
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.