Sari la conținut

Reclamatie blec


f3rd1

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] F3rd1
Nick admin: [numele adminului reclamat] Blec
Steam Profile Admin: [steam-ul adminului reclamat] https://steamcommunity.com/id/znrwn1/
Data și ora evenimentului: 14:00
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] Mirage
Detalii: Imi da kick pe motiv afk in mijlocul rundei
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] Am doar ss cu kick ul
Alte precizări:Atat

Editat de f3rd1
Vreau sa retrag postarea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@blec ❤ " - Nu se da kick jucatorilor afk [daca serverul nu e plin/aproape plin(mai putin de 35/40)] ci se muta la spec. "

Ai mai facut azi o faza cand i-ai dat gag unui baiat ca si-a injurat o data un prieten dupa vreo 2 runde a mai injurat cineva si nu i-ai facut nimic, ori n-ai observat ori n-ai vrut . Dupa tine n-are voie sa zica nimeni nimic  ca e taxat, nu se face asa  . Am mai zis ca nu facem politie pe server .Regulile astea sunt facute pentru a mentine ordinea pe server in cazuri speciale in care cineva chiar e toxic/insistent/vulgar in mod repetat . Daca cineva zice o prostioara o singura data n-are rost sa te iei de el, Poti pur si simplu sa-l atentionezi, altfel s-ar putea chiar sa plece de pe server jucatorii respectivi sau sa atragi ura catre tine . Da na, eu ti-am dat un sfat, faci cum crezi .

Pro reclamatiei . 

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro reclamatie, motivele sus

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 hours ago, UnReal said:

nu se face asa

Nu cred ca esti in masura sa spui cum se face sau cum nu se face.

 

Daca consideri ca sunt lacune in regulament, ar trebui comunicate.

 

 

blec a scapat de data asta de warn pentru ca fr3d1 doreste sa retraga reclamatia, speram sa fie mai atent pe viitor.

 

9 minutes ago, USP KrøN said:

t/c a renuntat la reclamatie.

 

  • Like 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.