Sari la conținut

Reclamatie 私はここのボスです


Viorel alu Vulpita

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :vasy._stealyogirl-old.usp.ro
2. Numele celui reclamat:私はここのボスです

3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/profiles/76561199107864469
4. Motiv:Ban pe motiv calm

5. Dovada:Image
6. Alte detalii:Am primit ban din cauza ca ma certasem cu shadow ca ma suisem pe harta,i-am spus taci el a zis ca daca i m-ai zic taci apoi tacusem 1 sau 2 runde si primesc ban...El nu avea motiv de ban calm din cate stiu se da mute nu ban dar el e zew.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.Te iei in gura cu STAFF-ul.
2.Imi spui ca nu merit gradul pe care il detin.
3.Incepi sa te certi cu mine, prin tot felul de insulte dupa ce ti-am dat slay pentru urcatul pe harta, iar apoi te iei in gura si incepi o cearta si cu Mario.
4.Te-a avertizat de mai multe ori,in privinta cu urcatul pe harta si comportamentul tau.
5.Si eu te-am avertizat de mai multe ori cu urcatul pe harta si cu comportamentul tau, insa tot nu te potolesti.
Mario, a procedat corect daca ti-a spus si sa te calmezi si tu tot nu ai facut-o, si pe mine ma jignesti cate o data si tot nu termini.Cand esti pe server mereu injuri si adresezi vorbe urate celorlalti jucatori de pe server.Incalci regulamentul chiar daca ti se da avertisment.Si pe mine ma enervezi in unelele momente.
CONTRA reclamatiei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-a fost modificat banul la 3h.

T/C

  • Love 1

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.