Sari la conținut

Helper


Lexu go.usp.ro

Postări Recomandate

Nume: [numele tău real]:Alexandru
Vârstă [minim 14]:14
Nick: [numele tău de pe server]: €Lexu€
Profil jucător [STEAM]: €Lexu€

Steam ID [STEAM_1:0:00000]:STEAM_0:1:528623493
Ore jucate pe server [link gametracker]:https://www.gametracker.com/alexandru2161/

Ore jucate pe server [screenshot !ore de pe server]:58
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo Da/Nu]:Da

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: [Facebook USP Da/Nu]:Da

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [GameTracker USP Da/Nu + nume]:Nu

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [Discord USP Da/Nu + nume]:Da $Alex$

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [YouTube USP Da/Nu]:Da
Ai citit regulamentul?:

Cu siguranta ca nu

Ore:spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro e activ

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de la ultima cerere de helper nu am mai scos nici un cuvant vulgar pe acest server. Mereu supuneti doar voi de comportamentul meu dar credeti ma ca m am schimbat si nu ma mai enervez la orice prostie + ca nu mai injur atat de mult. Pe viitor poate veti vedea si voi ca nu mint.

Eu atat am avut de zis. Imi pare rau daca v am jignit dar nu o sa se mai repete!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de dublu post dar nu știu de ce nu merge sa editez ultimul comentariu. Am uitat sa menționez ca ai mare noroc ca nu s-au uitat restul adminilor la demo-ul pus de Angrry la cererea ta de unban. Ai vac pe aproape toate conturile tale și tu ai tupeul sa faci cerere de helper crezând ca primești o imunitate dacă ai grad. Tu ai impresia ca nu se mai uita nimeni pe tine dacă ai helper, deci băieți, aveți grija cum votați. 

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.