Sari la conținut

Jailbreak by Hundredh


Hundredth

Postări Recomandate

  • Descriere: Pentru ca mi-am inchis serverul de JB din faptul ca nu mai am timp sa ma ocup de el am hotarat sa imi postez addonsul aici pentru ca si eu am stat foarte mult sa gasesc ceva pe net. Eu nu am creat niciun plugin de la 0 la acest addons, dar am modificat multe dintre ele la codul sursa. Acest addons este bazat pe MyJailbreak, dar cu modificari majore in multe parti. La acest addons se poate lucra mult si bine daca aveti timp, eu din pacate nu prea am avut, e multa traba la el.
  • Descărcare: http://www.girlshare.ro/3489934112.5
  • Denumire addon: JailBreak Addons by Hundredth
  • Versiune: 1.0?! (Prima versiune publicata)
  • Link oficial: -
  • Instalare: dupa ce ati dezarhivat fisierul, intrati in folderul csgo al serverului si acolo suprapuneti toate folderele din aceasta arhiva cu cele ale serverului vostru.
  • Imagini (obţional): -
  • Alte precizari/detalii: Atentie! Acest addons contine pluginuri care necesita tokenuri pentru functionare (ex: !ws, !knife, !gloves), daca doriti sa nu lucrati cu aceste pluginuri, va invit sa stergeti din csgo/addons/sourcemod/plugins: "francisco_weapon_paints", "gloves" si "kento_knifeupgrade".
  • Like 3

~ METAL CORE BIG FAN ~

STAFF ARENA.EVICT.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • HATEAND a schimbat titlul în Jailbreak by Hundredh
  • kayn a blocat acest topic
  • PorcusorulMagic a deblocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.