Sari la conținut

Cerere Admin


Dr$

Postări Recomandate

Nick:  darius aparate.

Nume: Darius.

Varsta: 15.

Primele 5 cifre din CNP:  50808

SteamID: Dariusbelea

Profil STEAM:   https://steamcommunity.com/id/Dariusbelea/

Dovada PRIME: https://imgur.com/a/06zdjbp

Ai microfon?: Da.

Esti intrat pe server-ul de discord?: Sunt intrat (dARIUSvANDoZENEUツ#7777)

Minim 300 de ore in CS:GO: https://imgur.com/a/tECxenw

Minim 1 an vechime de cand ai contul de STEAM:  https://imgur.com/a/9b848IN

Ai citit manualul de admini?: Da.

De unde ai aflat de server-ul nostru? De la un bun prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un mare CONTRA de la mine, după calculele mele nu ai nici măcar 14 ani, de ce ai pus la vârstă 15? Vrei admin, dar îți este lene să pui un SteamID corect sau să faci un screenshot în care să văd și eu dacă ai prime sau nu. Atâtea greșeli într-o cerere banală (o cerere foarte ușoară de completat CORECT).... îmi reiese că cererea a fost făcută la repezeală și în batjocură.

De ce așa de multe voturi de ”pro”? Mai este un băiat care are o cerere deschisă, dar completată CORECT! La el imediat s-a sărit cu pro ”pentru helper”, în condițiile în care cererea respectivului este net superioară acestei cereri. O zi bună vă doresc! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

45 minutes ago, Kazech said:

Un mare CONTRA de la mine, după calculele mele nu ai nici măcar 14 ani, de ce ai pus la vârstă 15? Vrei admin, dar îți este lene să pui un SteamID corect sau să faci un screenshot în care să văd și eu dacă ai prime sau nu. Atâtea greșeli într-o cerere banală (o cerere foarte ușoară de completat CORECT).... îmi reiese că cererea a fost făcută la repezeală și în batjocură.

De ce așa de multe voturi de ”pro”? Mai este un băiat care are o cerere deschisă, dar completată CORECT! La el imediat s-a sărit cu pro ”pentru helper”, în condițiile în care cererea respectivului este net superioară acestei cereri. O zi bună vă doresc! 

 

Salut! Nu cred ca mai eram in staff cand ai intrat pe sv, inteleg. 1 la mana sunt primele 5 cifre din buletin 5-de la sex 08 08 data de nastere si anul 06 pe care nu l-am mai mentionat .2 la mana steam id-ul in cererea anterioara facuta de mn nu mi s-a reprosat nimic am aflat de la VLM ce este steam id-ul asta. 3 la mana daca nu te convinge cel ss, poti intra pe profil, am si cateva medalii care arata prezenta prime-ului. 4 la mana  pe langa steam id nu mai este alta greseala. Iti respect opinia insa cred ca acest "mare contra" este putin exagerat. ♟

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Dr$ a spus:

Salut! Nu cred ca mai eram in staff cand ai intrat pe sv, inteleg. 1 la mana sunt primele 5 cifre din buletin 5-de la sex 08 08 data de nastere si anul 06 pe care nu l-am mai mentionat .2 la mana steam id-ul in cererea anterioara facuta de mn nu mi s-a reprosat nimic am aflat de la VLM ce este steam id-ul asta. 3 la mana daca nu te convinge cel ss, poti intra pe profil, am si cateva medalii care arata prezenta prime-ului. 4 la mana  pe langa steam id nu mai este alta greseala. Iti respect opinia insa cred ca acest "mare contra" este putin exagerat. ♟

 

Nu cred că ne intresează acest aspect, din contra, dacă ai mai fost în staff trebuia să dai dovadă de seriozitate. Nu este vina mea că nu știi să tastezi primele 5 cifre din CNP(SAALL), iar eu am dat un verdict pentru această cerere, nu pentru ”cererea anterioară”. În cerere se cere ”DOVADA PRIME”, tu trebuie să-mi prezinți dovada. Hai să nu mai facem post-uri aiurea, cred că m-am făcut înțeles destul de bine, eu îți urez succes, nu am nimic personal cu tine, nu te cunosc și dacă consideri că greșesc, nu a fost cu intenție. 🙂

  • Confused 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.