Sari la conținut

Cerere unban 2016joiner


NuMaiFacPromit:c

Postări Recomandate

1 hour ago, Toeke said:

Ba, am preferat sa nu comentez pana acuma, am lăsat părerile sa curgă. Exact cum am crezut, deja multe faze suspecte de coduri, prea multi oameni care confirma ce as fii stiut din primul ban pe care l ai avut. K3ntule, poți t.c ca deja e off topic. Si jointere ca si sfat, nu te mai da atât de bun, ca nu ești. Ai zis sa ai avut o pauza, da tot cum intri ai "skiluri" da zeu. Dacă tu vi sa imi zici mie sau oricui de pe aici, ca un om care nu mai joaca retardu asta de joc mai bine de o săptămână, devine semiparezat, iseamna ca ești chiar copil sa nu zic altceva. Un jucător care nu joaca mm, doar comunitare, are ban pe voice din primele 100 ore, prime ul moca, prea multe faze de coduri. Eu ca si owner, prefer sa pierd un jucător care e al dracu de suspect, decât sa imi Sara un server intreg in cap. Asa ca zic de pe acuma, indiferent de ce o sa răspundă Kent, o sa fii interzis pe server. Deja chiar devine un of topic aiurea. 

Ai preferat sa nu comentezi și trebuia să rămâi pe direcția aceea, de când decizi tu cine e interzis pe server? De când ii zici tu lui kent ce să facă cu cererile de unban? Voi, ca la toate cele 100 de cereri unban ale mele pe care le-am făcut până acum, ori vă vorbiți și încercați să mă "interziceți" pe server prin contra uri la cereri unban, ori sunteți extrem de proști la jocul asta. Demo-ul pt care eu mi-am luat ban arata cat de gândit joc și că nu am coduri. Tot demo-ul se vede că joc la sunet, am primit info AUDITIV și VIZUAL înaintea fiecărui kill pe care l-am făcut. Nu pot înțelege cum cineva care a văzut demo-ul poate da contra unban. Lasa-i pe cei mari sa ia deciziile. *Când vă uitați la un demo, uneori poate chiar și cu ochii și cu urechile, dați sunetul ăla la video la maxim, și sunetul căștilor mai tare*

Editat de NuMaiFacPromit:c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, NuMaiFacPromit:c a spus:

Ai preferat sa nu comentezi și trebuia să rămâi pe direcția aceea, de când decizi tu cine e interzis pe server? De când ii zici tu lui kent ce să facă cu cererile de unban? Voi, ca la toate cele 100 de cereri unban ale mele pe care le-am făcut până acum, ori vă vorbiți și încercați să mă "interziceți" pe server prin contra uri la cereri unban, ori sunteți extrem de proști la jocul asta. Demo-ul pt care eu mi-am luat ban arata cat de gândit joc și că nu am coduri. Tot demo-ul se vede că joc la sunet, am primit info AUDITIV și VIZUAL înaintea fiecărui kill pe care l-am făcut. Nu pot înțelege cum cineva care a văzut demo-ul poate da contra unban. Lasa-i pe cei mari sa ia deciziile. *Când vă uitați la un demo, uneori poate chiar și cu ochii și cu urechile, dați sunetul ăla la video la maxim, și sunetul căștilor mai tare*

Uite sa vezi. Ca nu Kent decide el singur ce face pe server, asa ca idee. Si o sa vezi cât de prost sunt. Am văzut ce joci la sunet. Si ca să nu ne mai faci prostii, ca să stii si sa nu mori mai prost ca noi, o sa vezi ca nu primești unban. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 hours ago, Kazu said:

motivul meu pentru contra se află la minutul 5:58

La 5:58 da-ti sonorul mai tare si asculta din nou. Daca nu ai auzit nici acum, da-l la maxim. La 5:58 se aude scope-ul awp-ului in market, am pregatit tinta, se numeste pre aim, si am facut peek. Nu e nevoie de wallhack ca sa poti face pre aim pe o harta jucata de 100 de ori, nu-i urmaream capul prin perete 😘. Imi dati impresia ca jucati de ieri cs la motivele pt care dati contra.

 

Si am mai zis o data, in jungle cand trageam in perete se vedea sangele inamicului.

Editat de NuMaiFacPromit:c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban, sincer ai un comportament jegos (scuze de limbaj dar asa e ) tu vrei sa spui ca tot staful e o adunătură de "prosti" care se joacă de-a adminii mna asta e parerea ta stii prea bine de pe sv ca nu am ochii frumoși pentru nimeni si nu fac preferinte ca sunt sincer si imi asum faptele 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, -SMD_ said:

Contra unban, sincer ai un comportament jegos (scuze de limbaj dar asa e ) tu vrei sa spui ca tot staful e o adunătură de "prosti" care se joacă de-a adminii mna asta e parerea ta stii prea bine de pe sv ca nu am ochii frumoși pentru nimeni si nu fac preferinte ca sunt sincer si imi asum faptele 

Daca tot ai adus in discutie, tu de unul singur, prostia : va consider "o adunatura de prosti" - SMD_ , parerea mea despre voi cei care ati raspuns cu contra la aceasta cerere de unban. Atata timp cat absolut toate kill-urile pe care le-am facut in acel demo sunt dupa ce am primit info auditiv si/sau vizual, la absolut toate kill-urile, iar voi veniti si imi spuneti "pai cum ai tras in ala", "de ce ai tras in ala", "cum stiai ca e acolo ala", "cum sa tragi prin perete in ala" ce motive pot exista pentru aceste intrebari? 1. Nu aveti casti 2. Nu aveti urechi 3. Nu sunteti atenti la demo-uri, voi in calitate de admini care judecati un jucator de pe acest server 4. Nu va pricepeti la cs:go 5. Sunteti prosti.    La toate cele 100 de cereri de unban pe care le-am facut pana acum si care au fost acceptate, absolut toti cei din staff care si-au dat cu parerea au fost contra.   Eu nu am facut misto si nu am vorbit urat cu nimeni din staff de prima data cand am intrat pe server si pana acum, dar voi luati bunatatea ca pe o slabiciune.

                      Abia astept sa primesc unban, sa intru pe server.                                                                                        Ultimul reply dat aici, ca devine o mascarada inutila, ma gasiti pe discord       2016jointers#6128        sau mesaj in privat pe forum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, NuMaiFacPromit:c a spus:

Daca tot ai adus in discutie, tu de unul singur, prostia : va consider "o adunatura de prosti" - SMD_ , parerea mea despre voi cei care ati raspuns cu contra la aceasta cerere de unban. Atata timp cat absolut toate kill-urile pe care le-am facut in acel demo sunt dupa ce am primit info auditiv si/sau vizual, la absolut toate kill-urile, iar voi veniti si imi spuneti "pai cum ai tras in ala", "de ce ai tras in ala", "cum stiai ca e acolo ala", "cum sa tragi prin perete in ala" ce motive pot exista pentru aceste intrebari? 1. Nu aveti casti 2. Nu aveti urechi 3. Nu sunteti atenti la demo-uri, voi in calitate de admini care judecati un jucator de pe acest server 4. Nu va pricepeti la cs:go 5. Sunteti prosti.    La toate cele 100 de cereri de unban pe care le-am facut pana acum si care au fost acceptate, absolut toti cei din staff care si-au dat cu parerea au fost contra.   Eu nu am facut misto si nu am vorbit urat cu nimeni din staff de prima data cand am intrat pe server si pana acum, dar voi luati bunatatea ca pe o slabiciune.

                      Abia astept sa primesc unban, sa intru pe server.                                                                                        Ultimul reply dat aici, ca devine o mascarada inutila, ma gasiti pe discord       2016jointers#6128        sau mesaj in privat pe forum

Ramai cu banul, dacă Kent are ceva de adăugat, poate sa lase reply. Ca sa nu te mai joci pe un server de prosti. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.