Sari la conținut

Cerere helper adrianG


adrianG

Postări Recomandate

Nume: [numele tău real]: Adrian
Vârstă [minim 14]: 19
Nick: [numele tău de pe server]:  adrianG [scaun cu rotile]
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/id/adrianG152/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]: STEAM_0:1:444806239
Ore jucate pe server [link gametracker]: https://www.gametracker.com/server_info/go.usp.ro:27015/top_players/?query=adrianG
Precizez ca am fost pe Arena.usp.ro owner si am experienta in staff, daca e ok cu orele astea, bn, daca nu, tot bn

Ore jucate pe server [screenshot !ore de pe server]: https://imgur.com/a/mRxCA6M
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo Da/Nu]: Da

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: [Facebook USP Da/Nu]: Da

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [GameTracker USP Da/Nu + nume]:  Da - adriang151

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [Discord USP Da/Nu + nume]: Da

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [YouTube USP Da/Nu]: Da
Ai citit regulamentul?: cu siguranta ca nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

21 hours ago, [𝘼𝘿𝙈] said:

CONTRA

-limbajul lasa de dorit

-m-ai injurat fix pe mine ca ti-am dat gag pentru limbaj

Maturizeaza-te 

Vei avea contra oricand de la mine pentru comportament.

dese ori iau gag pentru cuvinte gen "coaie" sau "plm" care nu-s adresate nimanui, e normal sa iau gag cand se da fara avertisment 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, adrianG a spus:

dese ori iau gag pentru cuvinte gen "coaie" sau "plm" care nu-s adresate nimanui, e normal sa iau gag cand se da fara avertisment 

In primul rand am voie sa-ti dau gag/mute fara avertisment

In al 2 lea rand acele cuvinte nu trebuie neaparat adresate cuiva

Scuze de dublu post

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

20 minutes ago, adrianG said:

dese ori iau gag pentru cuvinte gen "coaie" sau "plm" care nu-s adresate nimanui, e normal sa iau gag cand se da fara avertisment 

Daca esti nesimtit si vorbesti vulgar, nu se da neaparat avertisment. Vorbeste civilizat.

 

Te-am mai prins si eu pe server si te-am iertat, desii, poate nu meritai. La fiecare persoana care te omora in joc ziceai cate ceva.

 

Acceptat ca helper, sper ca nu te mai prind ca vorbesti urat si sper ca iti vei mentine activitatea, pentru ca pe viitor sa promovezi. Altfel, vei ramane fara grad.

Te accept pentru ca stiu ca ai experienta si ai mai avut admin si avem nevoie de persoane cu experienta, dar asta nu inseamna ca poti face ce vrei tu (cu limbajul si nu numai).

Asadar sper ca respecti regulamentul si raportezi orice incalcare a regulamentului de alti admini.

 

Multumesc ADM pentru feedback. 

  • Like 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.