Sari la conținut

SANTA CLAUS


Nede

Postări Recomandate

Model_Cerere_Helper.png
1. Numele tau: Eddy
2. Cateva cuvinte despre tine: Sunt un baiat linistit,fac box de 5 ani de 2 ani de performanta iar la anul urmeaza sa ma mut pe k1

3. Profilul tau de Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199202046657/
4. Link de la profil / poza cu orele de pe server:[USP] SANTA CLAUS  has >> 100 h. 09 m. 31 sec.  time played.

5. Ai experienta in adminat?: Da
6. Cat timp poti petrece pe server?: Cat este nevoie 

7. De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Sa ajut sv-ul din nou zic eu.
8. Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da am 
9. Ai citit regulamentul ?: vac-ban
10. Alte detalii: sper sa fiu acc 🙂

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din partea mea, un MARE CONTRA, ai facut cerere remove, pentru a lua gradul inapoi, trebuie sa faci cerere recuperare grad, dar tu nu esti atent, ma rog, nu sunt de acord cu intrarea ta in staff, pentru mine o sa ramai un copil mic care nici nu s-o maturizat, zi faina sa ai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA. 

Nu am nimic cu tine, dar după tot ceea ce s-a întâmplat nu stiu cât de bună ar fi revenirea ta în staff, credeți că e aeroport aici? :)) plecați când vreți, veniți înapoi când aveți chef, răspunsul 4 nu știu ce nu înțelegi din link sau poza tu ai dat copy-paste. După cum s-a spus mai sus încă ești copil și treaba nu știu cât de bine ți-o faci ținând cont de ceea ce s-a întâmplat.

succes mai departe. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa iti demonstrez cat de nesimtit esti, dupa ce ziceai ca ai 18 ani, cu tot cu box-ul tau de 7 ani, nici macar nu te-ai obosit sa te uiti pe regulamentul ala, ai copiat cuvantul cheie de pe alta cerere.

 

Respins, nu ai ce cauta in staff

"Don’t think I don’t see you haters, I know y’all in disguise"

“The realest people don’t have a lot of friends.”

"Reality is wrong. Dreams are for real."

★ ——————————————————————————————————————— ★

 

 

Discord_Server_OLD.USP.RO.pngSteam_Group_OLD.USP.RO.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • .RockY a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.