Sari la conținut

Cerere Unban


Jony-Beleaua

Postări Recomandate

Salut tuturor ! Numele meu este Robert, pe joc ma numesc ROBERT si azi la ora 18:42 am intrat pe sv. Am jucat 3 runde pe Mirage, apoi pe cache. Am dat 3 headshot-uri pe mirage si 2 killuri cu grenada, iar pe Cache 2 headshoturi. Din acest motiv JJ mia dat ban permanet pe motivul "cod" nu am coduri si nu am jucat niciodata cu ele. As vrea sa fiu debanat si sa fiu verificat de acum cand par dubios, nu sa iau ban direct.

Multumesc de atentie ! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puiule ai cont gratis in primul rand , nu ma intereseaza ca tu zici ca nu ai cod,atata timp cat intri cu un cont gratis si nu intri cu un main sa ti arati orele jucate si skilul adevarat , nu ai ce cauta pe publice sa joci cu cod, oare de ce intri cu cont gratis cu cateva ore in el?

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce demo sa vin frate daca mi intra cu cont gratis cu 4 pre pe el si da glont din mers runda de runda,cand ma uit pe el parca e pierdut pe joc si cand ma joc versus el e zeu, trageti si voi o concluzie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, ✪JJ a spus:

cu ce demo sa vin frate daca mi intra cu cont gratis cu 4 pre pe el si da glont din mers runda de runda,cand ma uit pe el parca e pierdut pe joc si cand ma joc versus el e zeu, trageti si voi o concluzie

Nu conteaza,tu in orice caz trebuie sa ai demo/dovezi etc....

Scuze de dublu post:)

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.