Jump to content

Cerere Unban

Jony-Beleaua
 Share

Recommended Posts

Salut tuturor ! Numele meu este Robert, pe joc ma numesc ROBERT si azi la ora 18:42 am intrat pe sv. Am jucat 3 runde pe Mirage, apoi pe cache. Am dat 3 headshot-uri pe mirage si 2 killuri cu grenada, iar pe Cache 2 headshoturi. Din acest motiv JJ mia dat ban permanet pe motivul "cod" nu am coduri si nu am jucat niciodata cu ele. As vrea sa fiu debanat si sa fiu verificat de acum cand par dubios, nu sa iau ban direct.

Multumesc de atentie ! 

puiule ai cont gratis in primul rand , nu ma intereseaza ca tu zici ca nu ai cod,atata timp cat intri cu un cont gratis si nu intri cu un main sa ti arati orele jucate si skilul adevarat , nu ai ce cauta pe publice sa joci cu cod, oare de ce intri cu cont gratis cu cateva ore in el?

cu ce demo sa vin frate daca mi intra cu cont gratis cu 4 pre pe el si da glont din mers runda de runda,cand ma uit pe el parca e pierdut pe joc si cand ma joc versus el e zeu, trageti si voi o concluzie

Chiar acum, ✪JJ a spus:

cu ce demo sa vin frate daca mi intra cu cont gratis cu 4 pre pe el si da glont din mers runda de runda,cand ma uit pe el parca e pierdut pe joc si cand ma joc versus el e zeu, trageti si voi o concluzie

Nu conteaza,tu in orice caz trebuie sa ai demo/dovezi etc....

Scuze de dublu post:)

• Like 1

Bun venit pe comunitatea USP.

Daca vrei unban, completezi modelul pentru cerere unban si faci cerere aici: 

https://usp.ro/forum/forum/41-unban/

Daca vrei sa foar doar reclamatie si sa ramai cu ban-ul, faci o reclamatie completand modelul corespunzator: 

Reclamatie respinsa.

Topic inchis.

wVVeI.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.