Sari la conținut

Unban Guby.ELICOPTERDERAZBOI


Guby.ELICOPTERDERAZBOI

Postări Recomandate

Nick: Guby.ELICOPTERDERAZBOI

Ip-ul: 86.126.172.216

SteamID: 76561199171530284

Link profil steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199171530284/

Adminul care te-a banat: nu stiu

Admini prezenti: nu stiu

Motivul pentru care ai primit ban: am intrat pe server si dupa 2 minute m-a scos de pe server si am primit ban.

Data si Ora: 4:25 6/11

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, ✔️NoobFromRo™ a spus:

Ai luat ban pentru Wallhack , si din cate am inteles, nu e primul server pe care iei ban pt multi-hack

 

 

6:33 nu ai tinta pe el si iti pleaca mare trigger pe capu lui prin smoke si la niste gloante cu deagle-ul dar acolo e posibil din cauza ca e stricat hitboxu in mare parte clear (cu mici excepti pe aici pe colo) 
contra unban

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban ala din smoke pe mid nu poti sa spui ca e lucky m-am uitat cu 0.25 si ti-a sărit tinta pe cap fix cand ai tras si m-am uitat de multe ori fata de următoarele gloanțe cand nu miști tinta deloc ca nu mai era nimeni in smoke 

 

Editat de -SMD_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban motivele mai sus + ai recunoscut ca ai jucat cu cod pe alt server acum mai putin de 2 saptamani si nu cred ca nu mai joci tu cu cod de "distractie"

 

 

                        SpongeBob                          
                                                    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.