Sari la conținut

cerere unban Alex madafaka /taganu_rzv


Alexestenumele

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server]Alex madafaka 
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/profiles/76561199122569402/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]:STEAM_1:0:581151837

Link ban Sourcebans: [https://go.bans.ro].
Ore jucate pe server [link gametracker]:200 apoximativ 
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo da/nu]da

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [https://link.usp.ro/discord_usp da/nu + nume]da

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [https://youtube.com/uspesports da/nu]da
Ai citit regulamentul?:cu siguranta ca nu

Descrie situația:Eram pe sv si blec mi-a spus :(Terrorist) blec ❤ : alege 1000 sau 10000 iar eu i-am raspuns :Terrorist) VIP 3® Alex madafaka : ma ta si mi-a dat ban 10.000 de minute(si ieri cand l-am intrebat ceva pe zex mi-a raspuns tot asa cu *ma-ta* si le-am spus adminilor pe u@ sa ii dea gag si ei mi-au zis ca nu e injuratura

Harta + Ora aproximativ:dust 2 9:55

Dovezi:(Terrorist) zex : nu cred
 (Terrorist) blec ❤ : alex
 (Terrorist) blec ❤ : alege 1000 sau 10000
 (Terrorist) zex : =)) 
Tried to look up command say_team as if it were a variable.
 (Terrorist) VIP 3® Alex madafaka : ma ta
 (Terrorist) blec ❤ : ok
Tried to look up command say as if it were a variable.
 VIP 3® Alex madafaka : mota
 GoldMember® $$PalasH$$ go.usp.ro :  
 blec ❤ : !ban ******** 10000 limbaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca nu merge linkul, cat despre alex, i am atras si eu atentia de 2-3 ori pe sv in privinta limbajului. Si folosea si acel sound cu ,,mota" cand il batea cinva, inteleg il folosesti in spirit de gluma sau ceva, dar el nu o folosea in sensul de a glumi, pot zice si colegii mei
pa pwp ❤️

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 minutes ago, hbK.- said:

vezi ca nu merge linkul, cat despre alex, i am atras si eu atentia de 2-3 ori pe sv in privinta limbajului. Si folosea si acel sound cu ,,mota" cand il batea cinva, inteleg il folosesti in spirit de gluma sau ceva, dar el nu o folosea in sensul de a glumi, pot zice si colegii mei
pa pwp ❤️

+ 1 nu e singurul ce face abuz de suntele respective când moare , cât despre ban merita câteva zile maxim și la următoarea abatere 0 in consola ❤️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scurt si la obiect, merita sa fie ban permanent

sincer zic adica na...tot blec e de vina cand se vede clar de pe poze cine greseste omu injura ca la usa cortului, si abuzeaza grav de sunetu ala cu mota

Editat de hbK.-

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Folosesc și eu sunetele, poate chiar abuz de ele când ma bate cineva. Da alea nu au nici o legătură. Se vede clar ca l-a înjurat în chat. Cred ca mai merita o șansă, iar la viitoarea abatere ban permanent. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n o sa se schimbe, asa e el mai needucat sa nu jignesc, eu sunt de parere ca merita ban permanent direct

 

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de obicei sunt o persoana care trece cu vederea daca cineva injura o data de doua ii atrag atentia , nu imi place sa sanctionez la prima chestie pe care zice , dar aici alex a vorbit urat plus ca nu are nici o prietenie cu blec la modul sa poata sa isi permita , asa ca eu zic ca ban-ul este acordat corect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban

E de ajuns banul de o saptamana

Ban permanent este folosit pe coduri,hack-uri

Daca vei continua vei primii ban o luna,pana te linistesti

Ai fost admin acum sa inteleg ca iti faci de cap pe server(sa injuri,etc.)stai calm ca nu e chiar atat de usor mai sunt admini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca cel mai bine ar fi sa primeasca o durata de ban mai rezonabila si nu 7 zile

Alex, eu zic sa te calmezi si sa nu mai faci de astea, cand inca aveai admin si ai injurat ti-am zis sa te calmezi, insa vad ca nu m-ai ascultat.

Blec, ai gresit si tu ca l-ai pus sa aleaga dintre 1000 si 10000, e gresit sa faci asa ceva ca admin si trebuia sa-i dai un mute sau ban 30 de minute, in functie de gravitate. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex e persoana cae a facut cerere up grad, era Admin si acum vorbeste in asa hal.

Categoric unban, in acel moment cand iti asumi responsabilitatea de a fi admin si dupa te retragi, nu inseamna ca poti sa-ti faci de cap.

Contra unban, merita pedeapsa mai serioasa!

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5 hours ago, ✪WEMEREU✪ said:

Cred ca mai merita o șansă

A primit ban 6 ore, aia a fost o sansa. Inainte i s-a mai atras atentia, continuarea si-a facut-o pe propria raspundere. Acum isi va ispasii pedeapsa de ban timp de o saptamana.

Cerere unban respinsa, invata sa vorbesti civilizat si sa te comporti frumos, indiferent de grad/functie/acces. Regulamentul este pentru toata lumea. Abuzul de incalcare al acestuia duce la ban temporar. Ai timp pana duminica sa te mai gandesti la deciziile si comportamentul tau.

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.