Sari la conținut

Reclamatie itic si themarcdavid


VelCooN

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) :VelCooN mi-am luat ban pe contu mic
2. Numele celui reclamat:Itic,Themarcdavid
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/id/dragos0408/https://steamcommunity.com/id/themarcdavid/
4. Motiv:ban pe nedrept,abuz de functie
5. Dovada:eram pe contu mic nu mai intru acum,iti dau ei dovada falsa
6. Alte detalii:marc merita minus itic nmc ca si-a facut treaba da esti mare terminat sa sti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contextul, dumi a zis ca ar vrea inapoi in staff si ca daca mai e chestia cu varsta, si a zis ca sa il ia si tu ai crezut ca sa il cumpere si ai zis asta:

https://imgur.com/a/waPqV8L

Eu l-am pus pe marc sa iti dea ban permanent, puneai muzica incontinuu esti toxic, cu totii stim asta, marc nu are nicio vina, ai primit si pe main banuri si ai fi avut mult mai multe daca chiar ai fi fost santionat dar s-a lasat mult de la noi.

  • Like 1

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveam muzica pe boxe era caterinca radea dumi lukas toata lumea ce nu poti sa lasi si tu sa se distreze sau toti tre sa transpire ca tine?=))))))))))))aia nu e reclama nu am dat nici un ip nimic doar am zis ca-si deshide unu sv nu am zis numele comunitati si asa ori imi dai silence permanent ori nimic ca nu am dat numele comunitatii si chiar e mort svu vere cand se distreaza lumea vi tu nede si marc sa va faceti treaba de gaozari sa futeti toata caterinca ca sa fie ce pe sv? liniste si 0 distractie

 

Editat de VelCooN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro reclamatie pentru unban, Velcoon e caterinca, plus faza cu muzica din cate am vazut, n-a deranjat pe nimeni, ba chiar i-a facut pe cei prezenti sa rada, pierdeti mult pe faza asta

pro: marc n-a fost pe server cand a fost facuta reclamatia propriu zisa, merita sanctionat pentru ban-ul dat in lipsa dovezilor, n-a fost reclama atata timp cat nu a oferit nici un ip. se duce toata distractia cand intra asta pe sv

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, witchblades said:

pro reclamatie pentru unban, Velcoon e caterinca, plus faza cu muzica din cate am vazut, n-a deranjat pe nimeni, ba chiar i-a facut pe cei prezenti sa rada, pierdeti mult pe faza asta

pro: marc n-a fost pe server cand a fost facuta reclamatia propriu zisa, merita sanctionat pentru ban-ul dat in lipsa dovezilor, n-a fost reclama atata timp cat nu a oferit nici un ip. se duce toata distractia cand intra asta pe sv

Playerii care nu fac parte din staff au voie sa raspunda doar la cerere unban, la reclamatii staff/cereri helper raspunde doar staff-ul sau în cazul în care mai ai tu dovada.

Editat de Samitzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.