Sari la conținut

cerere helper robi.


rrobert10

Postări Recomandate

 

Nume: [numele tău real]: Robert
Vârstă [minim 14]: 18
Nick: [numele tău de pe server]:  robi.
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/profiles/76561198129053869/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]: STEAM_1:1:84394070
Ore jucate pe server [link gametracker]: 

Ore jucate pe server [screenshot !ore de pe server]:https://ibb.co/Ybfv3Yx
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo Da/Nu]: Nu

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: [Facebook USP Da/Nu]: Nu

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: [GameTracker USP Da/Nu + nume]: Nu

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [Discord USP Da/Nu + nume]: O sa intru imediat cum il gasesc

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [YouTube USP Da/Nu]: Da
Ai citit regulamentul?: Cu siguranta ca nu

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer sa fiu ti-as da pro pentru ca esti super activ si pe server non-stop, dar pe de-o parte ti-as da contra pentru ca mi se pare ca nu esti suficient de matur, tinand cont ca ieri sau alaltaieri am fost 6 pe server, iar unul dintre jucatorii din echipa adversa a injurat-o pe kira pe voice, tu n-ai auzit, dar am auzit eu si i-am dat mute evident, iar tu atunci te-ai dus in echipa adversa si l-ai injurat pe acel baiat pe voice, iar dupa ce ti-am dat si tie mute, m-ai intrebat pentru ce ti-am dat si sa ti-l scot pentru ca suntem doar 6 jucatori pe server si ca am stat candva seara tarziu si ne-am jucat impreuna pe server. Nu stiu cum crezi tu ca merge, dar eu nu cred ca regulamentul este doar pentru anumiti jucatori sau ca se pune in practica doar la un anumit numar de jucatori online pe server. Apoi ai inceput sa scrii pe chat ca o sa vorbesti cu JJ despre asta, despre mute-ul pe care ti l-am dat si cand a intrat JJ ai inceput sa-i zici despre treaba asta, nu stiu ce a zis si nici nu ma prea intereseaza, pentru ca tot ce am facut a fost decat sa aplic regulamentul.

Plus, am aruncat o privire la reclamatia facuta de tine pentru urswu, iar limbajul pe care l-ai folosit cu el nu mi se pare asa de ok.

On 10/17/2021 at 10:08 PM, rrobert10 said:

Dovezi: [MODERATOR] ursWu : care e problema
robu. : zici ca esti femeie
robu. : numai alea vb atata

O sa zic contra, cu toate ca ai 18 ani, nu esti asa de matur. Cred ca am justificat raspunsul cat se poate de clar.

Nu o lua personal, poti s-o iei ca pe o critica constructiva, daca nu ai inteles ce am zis si ai luat-o personal, atunci nu este suficient de matur.

Editat de tragic
  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.