Sari la conținut

[CERERE UNBAN] Kazech


Kazech

Postări Recomandate

 

VĂ SALUT!

 

Nick:  Kazech

Ip-ul: 79.112.19.174ds4.php?token=b4a0e14e95a391aa89ef3b8184

SteamID:  STEAM_1:0:424427512

Link profil steam:  https://steamcommunity.com/id/kazech/

Adminul care te-a banat: ?

Admini prezenti:  ?

Motivul pentru care ai primit ban:  Bănuiesc că pentru wh sau cv de genu, cred că băiatul care m-a banat nici nu mi-a făcut demo, dacă nu are demo sper să primească warn 😄 Prefer să-mi ia din timpul meu să mă verifice decât să arunce cu ban aiurea

Data si Ora:  20.10.2021 11:00

 

Joc de ceva timp pe server, pot spune că am și level 8 pe faceit (nu e cine știe ce, dar cât de cât înseamnă ceva), cel mai sigur sunt câțiva admini care zic eu că m-au mai văzut cum joc.

Și un mic mesaj pentru cel care m-a banat... jucam relax, de pe spate cum s-ar spune :))) 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe primu din palat, îl știam (îl auzisem mai devreme), știam de cel de pe mid (s-a bătut cu omul meu din window), am stat m-am uitat puțin con. și m-am gândit că poate se duce window -> ct și am schimbat poziția în una mai favorabilă, pare ciudată treabă cu mulatul dar se mai întâmplă și lucruri de genu,  după ce am făcut kill de sub palat era normal să schimb poziția și am făcut peek la jungle(nu am făcut prefire oricum). + că mai devreme să-l aud pe cel din palat(primul kill) am auzit pe cineva rampă (mă așteptam să vină din rampă, dar după cum se vede a aruncat pistolul din palat). Pare complicat când scri toată treaba asta, dar știm toți că lucrurile acestea sunt instinctive. 

Scuze, Sponge, că am fost puțin arogant în cererea de unban, am crezut că ai intrat și ai dat ban direct, dar puteai să mă iei la verificat, era mai simplu. 

 

Am și eu o vârstă totuși, mă joc de plăcere pe server, nu ca să stric jocul altora, în ultimul timp nu mai am timp de faceit și-mi petrec timpul de joacă aici. 

Ziceam și în cerere că mai sunt câțiva admini care m-au mai văzut, mă refeream la faptul că au văzut și ei că am avut și scoruri de locul 1, dar am stat și cu /rs-ul rundă după rundă .(nu intră ,glonțul, mereu  😄)

 

EDIT: Dacă te uiți la min. 0.40 poți observa că așa fac peek-ul de sub palat jungle -> stairs

      La fel și la băiatul din palat, se vede că am tras mult prea în stânga, maxim un hit în picior dacă i-am prins și am continuat să trag în același punct până am văzut că a sărit. ( n-am jucat niciodată cu wh, dar cred eu că cine avea wh la faza aia îi trăgea măcar 2-3 gloanțe sănătoase prin scândură..în condițiile în care am urcat puțin scara să văd prin ce poziție este, inițial am vrut o lamă, dar am zis că e mai frumos un wallbang acolo să nu știe ce l-a lovit 😛 )

 

Editat de Kazech
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban, din demo se înțelege ca ar avea wall, dar fazele nu s de la început, deci teoretic nu știm ca el ar avea info. Ținând cont ca e și level mare pe faceit, teoretic știe sa joace și sa se gândească cum ar proceda. Cel din palat arunca un pistol, moment în care el sta sub palat, verifica, îl vede. Sincer și eu as fii făcut la fel, dacă știam ca am și om în jungle, în mare când da unu peak, dau și restul. Cu alte cuvinte, sunt prea puține faze pentru a-l acuza ca ar avea ceva. Zi faina. 

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un demo de cand jucai pe overpass singura problema e ca video-ul e in 720p

 

 

Editat de SpongeBob

                        SpongeBob                          
                                                    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu înțeleg de ce băiatul de mai sus spune “contra unban”, îl invit sa se uite la mine in pc, am TW și Last Activity deja instalate. (Am mai fost verificat în trecut, am avut ban și pe Nexus, dar am primit unban)

Salut, Toeke, explica-mi te rog ce înseamnă aia cu Vac, chiar ieri am jucat 3 meciuri de MM și n-am avut probleme.

Cat despre demo-ul de pe Overpass, ajung acasă si am sa mă uit, dacă dorește cineva poate să se uite la mine în pc să mă verifice. 

Toeke îți las discord-ul meu să-mi explici și mie care e treaba cu aia ca să pot să-ți răspund, te rog. Kazech#3559

 

EDIT: M-am uitat puțin la demo de pe Overpass, din mașină (fără căști).

Doar am jucat puțin mai serios, nu mi se pare ceva neobișnuit, i-am luat mai tare când a început băiatul ăla de la ei sa ma înjure și acum sa fim sinceri, băieții de la CT nu jucau așa de bine, țineau aceleași poziții de când am intrat pe server, normal ca am și reflexe decente, nu joc de ieri de azi..

 

 

Editat de Kazech
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, Kazech a spus:

Nu înțeleg de ce băiatul de mai sus spune “contra unban”, îl invit sa se uite la mine in pc, am TW și Last Activity deja instalate. (Am mai fost verificat în trecut, am avut ban și pe Nexus, dar am primit unban)

Salut, Toeke, explica-mi te rog ce înseamnă aia cu Vac, chiar ieri am jucat 3 meciuri de MM și n-am avut probleme.

Cat despre demo-ul de pe Overpass, ajung acasă si am sa mă uit, dacă dorește cineva poate să se uite la mine în pc să mă verifice. 

Toeke îți las discord-ul meu să-mi explici și mie care e treaba cu aia ca să pot să-ți răspund, te rog. Kazech#3559

 

EDIT: M-am uitat puțin la demo de pe Overpass, din mașină (fără căști).

Doar am jucat puțin mai serios, nu mi se pare ceva neobișnuit, i-am luat mai tare când a început băiatul ăla de la ei sa ma înjure și acum sa fim sinceri, băieții de la CT nu jucau așa de bine, țineau aceleași poziții de când am intrat pe server, normal ca am și reflexe decente, nu joc de ieri de azi..

 

 

Te astept discord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic Pro unban  daca e sa o luam asa toata lumea face cateva faze suspecte. Nu l-am vazut pe server foarte des, dar cand l-am vazut nu am crezut ca are cv

Editat de Dr$
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban,e un baiat care stie s-a joace cat de cat,se vede are movement crosshair placement astea explica tot la un jucator bun.Am jucat cu el nu are coduri dupa parerea mea.

Am avut si eu faze suspecte pe server nu odata,dar nu este de ajuns parerea mea pentru ban.

Editat de rolii
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai las și eu un comentariu încercând să vă conving pe toți. 😄

În demo la min. 8:05, acolo fac o greșeală, pe care din punctul meu de vedere dacă jucam cu wallhack nu o făceam...:

În ciuda faptului că am primit info. de la coechipier + aveam info. de pe minimap, deoarece omul meu a avut deja contact, eu mă așteptam să fie într-o cu totul altă poziție, probabil o să ziceți că fur curent, dar din punctul meu de vedere aceste ”faze” îți arată dacă un om joacă cu wh sau nu. 

Bineînțeles, 100% există wallhack la buton, deci nu e valabil în totalitate ce am spus , dar e un ”-” la acuzații în opinia mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.