Sari la conținut

FANTARES


FANTARES

Postări Recomandate

Contra unban, ai recunoscut deja ca ai folosit cheat, ceea ce probabil faci in continuare. E o prostie sa ceri unban doar prin simplul fapt ca "nu mai joci cu cod". Plus de asta, mai sunt si alte servere pe care poti juca "fara cod". Cel putin aici, o sa ramai cu ban. 

 

  • Orice fel de cheat este interzis (Ban permanent)
  • Jucatorii prinsi cu coduri in pc,vor fi banati permanent.
  • Jucatorii care sunt prinsi cu VAC BAN pe CSGO sau pe alt cont (iar ban-ul este luat recent: 1-180 zile) sunt considerati codati si vor fi banati permanent.

giphy.gif

signed by 𝖘𝖊𝖇𝖘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PROBABIL mai joc cu cod. Si daca imi faceti o verificare sa vedeti de cand nu am mai jucat cu cod?

As mai avea sanse sa joc pe acel server si stiu ca sunt o gramada ,dar m-am obisnuit acolo si imi palce foarte mult. Si asta se vede pt ca ma zbat de cateva luni sa joc din nou pe server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, FANTARES a spus:

PROBABIL mai joc cu cod. Si daca imi faceti o verificare sa vedeti de cand nu am mai jucat cu cod?

As mai avea sanse sa joc pe acel server si stiu ca sunt o gramada ,dar m-am obisnuit acolo si imi palce foarte mult. Si asta se vede pt ca ma zbat de cateva luni sa joc din nou pe server.

  • Orice fel de cheat este interzis (Ban permanent)
  • PERMANENT.

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.