Sari la conținut

Reclamatie roli si Pastile


9/11 Was T Sided

Postări Recomandate

12 minutes ago, ⚡Pika-Choo-Choo⚡ said:

eu inteleg ce vrei sa spui dar totusi ai fost admin si chiar arata urat cand intra toti cu tot felul de nume de clanuri. Eu nu le-am dat ban,dar i-am dat afara pana nu au mai vrut ei sa intre

ba baietii isi dau arfe maxim aia ma enerveaza pe mine

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te am rugat 4 sau 5 runde  sau chiar mai bine de atat sa schimbi tagu chiar ti am zis si te rog frumos si am vazut ca nu vrei sa ti l schimbi ba chiar ai zis ca nu ti l schimbi si ai inceput sa ma iei cu 'tati' si ce ai mai zis tu acolo poate confirma si rolii si am decis sa iti dau ban 2 ore 
si aveai clan tagu (f_pe_mata) ceea ce este vulgar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 minutes ago, Pastile said:

Te am rugat 4 sau 5 runde  sau chiar mai bine de atat sa schimbi tagu chiar ti am zis si te rog frumos si am vazut ca nu vrei sa ti l schimbi ba chiar ai zis ca nu ti l schimbi si ai inceput sa ma iei cu 'tati' si ce ai mai zis tu acolo poate confirma si rolii si am decis sa iti dau ban 2 ore 
si aveai clan tagu (f_pe_mata) ceea ce este vulgar.

ce varsta ai fratemiu sa sa zici ca tagu f_pe_mata e vulgar, de cand asa ceva ii vulgar, voi va atacati singuri ca nimeni nu o avut treaba cu ce clan tag am eu pana v-ati ofticat voi si cum sunteti mari oameni pe server si aveti acces la comenzi repede v-ati luat trigger, si normal ca nu am vrut sa imi schimb clan tagu cand nu are nimic ce incalca asa zisul regulament de care voi chiar tineti cont ce sa mai 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, 9/11wastsided a spus:

ce varsta ai fratemiu sa sa zici ca tagu f_pe_mata e vulgar, de cand asa ceva ii vulgar, voi va atacati singuri ca nimeni nu o avut treaba cu ce clan tag am eu pana v-ati ofticat voi si cum sunteti mari oameni pe server si aveti acces la comenzi repede v-ati luat trigger, si normal ca nu am vrut sa imi schimb clan tagu cand nu are nimic ce incalca asa zisul regulament de care voi chiar tineti cont ce sa mai 

Nu mi am luat trigger nu m am ofticat nu nimic dar poate altii se simt ofensatii sau mai stiu eu ce si mai bine pentru toata lumea sa schimbi un tag de grup nu ti am cerut nimic mai mult poate fii vulgar deoarece este un tag interpretabil. Si cu asta am incheiat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra reclamatie ,

 

In momentul in care un admin iti cere sa schimbi tag-ul clanului pentru ca contine cuvinte vulgare trebe sa il schimbi pentru a evita un kick sau ban temporar pe server .

 

 

Multumesc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, biceps said:

Contra reclamatie ,

 

In momentul in care un admin iti cere sa schimbi tag-ul clanului pentru ca contine cuvinte vulgare trebe sa il schimbi pentru a evita un kick sau ban temporar pe server .

 

 

Multumesc .

nu contine nimic ce incalca orice regulament 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, Toeke said:
  • Folosirea de nume/taguri ce conțin cuvinte obscene este interzisă Pedeapsă: Avertisment !rename / kick / BAN TEMPORAR 2h.
  • Eu zic sa citesti de 2 ori inainte de a face o reclamatie.

citeste si tu tagu inainte sa dai reply 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, 9/11wastsided a spus:

nu scrie asa ceva nu stiu de unde scoateti voi cocluzia asta ii f_pe_mata atat, n-ai cum sa te legi de mine numa ca a f_pe-mata ii fut pe ma-ta ce argument ii asta ?

Eu zic sa lasi prostiile astea pe aici e ca si cum ti as zice eu sa..i dau .uie , admini in cauza au procedat corect . Nu iti convine , nu mai juca p aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, 9/11wastsided a spus:

is nenumarate cuvinte cu f zic si eu ce ar fi sa se baneze si tagurile spl sms si multe altele care prezinta o vulgaritate deosebita 

Ale adauggari mai ai ? Ti am zis , admini in cauza au procedat corect , zic sa lasi prosteala asta cum ca e doar asa la sanchi ca nu e nimic vulgar ca nu iti merggge . Nu ti convine , cauta alt server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Toeke said:

Eu zic sa lasi prostiile astea pe aici e ca si cum ti as zice eu sa..i dau .uie , admini in cauza au procedat corect . Nu iti convine , nu mai juca p aici.

te inseli, si se vede ca nu sunteti in stare sa acceptati ca nu ii nimic gresit in tag si faceti efectiv ce va taie capu ca admini

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, 9/11wastsided a spus:

te inseli, si se vede ca nu sunteti in stare sa acceptati ca nu ii nimic gresit in tag si faceti efectiv ce va taie capu ca admini

Fara suparare  nu stiu de ce boala suferi , sau cum suna asta in capul tau dar ti am zis cum sta treaba  nu iti convine poti cauta alt server.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Clanurile care se considera ca ar fi jignitoare sau care fac aluzie,gen cum este alt tau,nu este permis.

Daca ne crezi asa prosti,iti zic eu ca nu suntem.

Esti liber sa joci unde vrei cu clanul ala,dar la noi,nu.

 

T.C

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.